• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Süper Fırsat Her Server'da 7/24 Botla Char Kasılır. (20.04.2012) Güncel

abi sp farm yaptırıormusun malazgirtte mesela 100k sp kaç para bide bu konu hakkında bişiler yapsan

Teşekkürler, bu akşam dedim ama 9 gap yapmaya karar verdim 52den 58e kadar taxiyle kasacağım ve sonra sp kasmak için size teslim edeceğim :)

Bnde 66 lv wiz çarımı 9 lv gap için wericem..Ama 1 hafta sonra :s

ahmet bey acil lv kasmaya başlamam lazım msn adresiniz kapalı ???

Mrb herkeze uygulamaya yeni katılcak arkadaslara bıraz bılgı vermek ıstıyorum.Charınız emin olunki en guvenlı ellerde olucak ve en ıyı hızmetı gorecegınden %100 emın olabılırsınız cunku ben hemen hemen 4 aydır hızmetten yararlanıyorum ve cok mutluyum Charınız 7/24 gece gunduz kasılmakta olur ve bıde unutmadan olur ya hadı sun cıkar hadı nowa cıkarda kendıne alır dıye supenız olmasın dedım gibi %100 bunun otesı yoq guvenılırdır verıcem fotolarda kanıtıdır
silkroadmax.png

kasma süresi ve kestiği mob sayılara dikkat
577
sro2010040123342390.jpg

sro2010052501265351.jpg

Bunlarda cıkan Novalar normal itemlerden hıc bahsetmıyorum kasam itemlerle dolu :D umarım yararlı ve dogru dusunmenıze yardım olmustur

ahmeed abi fotoğrafta gördümde charı 48 saat nasıl kasıyon ya hiç dc fln yemiyo mu ?

Bende charımı bu hizmet e verdim 1 aylığına, 1 ay sonra görüşlerimi yazıcam çok güzel bir hizmet şimdi tatile gidicem ben tatil yapıcam ama charım kasılacak :D çok teşkkürler böyle bir hizmet verdiğiniz için kolay gelsin ..........

Geri