• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Support dediğin wardı eksik etmez

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
de abi oyunun başında 3 ward alıp oyun sonuna kadar hiç kullanmamak nedir :D hadi onu geçtim; oyunu kaybettik, udy hiç yardımcı olmadı diyor.. Gerçekten sinirlerimi zıplattı. Adam score çaldın diyor. " topa gank giderim, gank yapmıyorsun der, gank yaparım score çalıyorsun" der. çaldığım score da vayne'den değil leona'danmış :D alın size support :D

oyunun başında aldığı ilk 3 item. hiç kullanmadı o 2.3 sıradaki itemleri (pot ve ward)

rmt5m.png

Son düzenleme:
tek supp değil diğer lanelerde ward gereklidir adam top a gidip ward atacak değil ya top lane ward sız pushlarsa ölür sonra jungler e suç atılır
gank gelindiği zaman ise lane pushlar, tr de junglere hep suç atılır
burdan söylüyorum isterse jungler hiç gank atmaz, zorunlu değildir, adamlar ward atmıştir gelemez junglerin görevi buffları etkin bir şekilde kullanmak, kullandırtmaktır

----------

bence supp lara ward itemi her zaman gerekli

tek supp değil diğer lanelerde ward gereklidir adam top a gidip ward atacak değil ya top lane ward sız pushlarsa ölür sonra jungler e suç atılır
gank gelindiği zaman ise lane pushlar, tr de junglere hep suç atılır
burdan söylüyorum isterse jungler hiç gank atmaz, zorunlu değildir, adamlar ward atmıştir gelemez junglerin görevi buffları etkin bir şekilde kullanmak, kullandırtmaktır

bunu o adama anlatmak lazım :D herkese diyorum ward alın koyun, kimi farm yapıyorum alamam, kimi benim görevim değil :D neyse support'da 3 tane ward var ha bekliyorum koyacak yok :D adama koy diyorum cevap yok :D oyun sonunda 3 ward ile bitirdi :D

bunu o adama anlatmak lazım :D herkese diyorum ward alın koyun, kimi farm yapıyorum alamam, kimi benim görevim değil :D neyse support'da 3 tane ward var ha bekliyorum koyacak yok :D adama koy diyorum cevap yok :D oyun sonunda 3 ward ile bitirdi :D
Yalan söyluyor inanmayin bu tam bir ezodur :( sadik abi :drunks

leonanın sunfire kasması gereksiz olmuş.. Ordu kalkanı zaten genelde supportların veya jungler olanların kastığı itemdir. Ama şöyle birşey var maini jungle olan biri olarak söylüyorum bunu oyunda ward koymak sadece Supportun işi değldir. Mid kendi koridoruna ward koymalı solo oynayan koymalı JUNGLE olanda denk geldikçe ejderhayı ve baronu wardlamalıdır çünkü ejderhayı çaldırmamak ve fırsat buldukça takımınla birlikte o ejderhayı alıp süresini takip etmelisin
Karşı kırmızı-maviyi wardlamalısın çalmak için.
Smite(Çarp) ile maça giriyorsun ejderha ve baronu karşı takım almaya çalışıyorsa oradaki wardın ile son canlarını bekleyip smite ile çalmalısın.Kaç kere baron çalarak oyun çevirdiğimi bilirim...
Ward adc hariç herkesin üzerinde bulundurması gereken bir itemdir kısaca.Bu yükün çoğu supporta binmiştir ama özellikle jungle oynayanlarında wardını belirli yerlere fırsat buldukça koyması gerekir.Bu teorimin ispatını yüksek dereceli oyuncuların steamlarına arada bir bile baksan turnuvaları izlesen görebilirsin ;)

leonanın sunfire kasması gereksiz olmuş.. Ordu kalkanı zaten genelde supportların veya jungler olanların kastığı itemdir. Ama şöyle birşey var maini jungle olan biri olarak söylüyorum bunu oyunda ward koymak sadece Supportun işi değldir. Mid kendi koridoruna ward koymalı solo oynayan koymalı JUNGLE olanda denk geldikçe ejderhayı ve baronu wardlamalıdır çünkü ejderhayı çaldırmamak ve fırsat buldukça takımınla birlikte o ejderhayı alıp süresini takip etmelisin
Karşı kırmızı-maviyi wardlamalısın çalmak için.
Smite(Çarp) ile maça giriyorsun ejderha ve baronu karşı takım almaya çalışıyorsa oradaki wardın ile son canlarını bekleyip smite ile çalmalısın.Kaç kere baron çalarak oyun çevirdiğimi bilirim...
Ward adc hariç herkesin üzerinde bulundurması gereken bir itemdir kısaca.Bu yükün çoğu supporta binmiştir ama özellikle jungle oynayanlarında wardını belirli yerlere fırsat buldukça koyması gerekir.Bu teorimin ispatını yüksek dereceli oyuncuların steamlarına arada bir bile baksan turnuvaları izlesen görebilirsin ;)
sıkıntı sadece support a ward almak değil, sorun şurada; bu support oyun başında ward aldı, daha da koymadı. diyorum koy; adam da ses yok.. yani kısacası olay; support wardı tek alır değil; aldığı wardı koyamıyor :D

Geri