• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Support HAKKINDA [TR Serveri]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Beyler şunu ögrenmek istiyorum adam ranked giriyor mainim sup diyor ve sup alıyor güzel ilk başlarda totem kullanıyor lakin lateye giriş yaptık haritada 0 ward ve soruyoruz neden ward atmıyorsun paramı var diyor

şimdi ordu kalkanı önemli lakin diger sup itemleri okadarda alınması gerekcegini düşünmüyorum yani totem onun yerine daha yararlı

siz mesela paranız itemi tamamlamaya yetiyor itemimi alırsınız yoksa ward mı ?

benim genelde yaptıgım olay 20.dkdayım totem itemi haricinde bi botum var okadar full totem alırım ne haritayı wardlarım.

tr serverindekiler galiba parayı warda harcarsam oyundan geri düşerim diye düşünüyor ama haritada kontrolu sizdeyse hem tek tek yakalarsınız hemde yakalanmazsınız bu sayede geri düşme olayı olmaz siz ne düşünüyorsunuz tr serverinde wardlama olayında ?

( hem ward hem totem olarak kullandım k.byın :D )

ordu kalkanı boru gibi nerf yedi ve rünlü kalkan yok oldu artık o da yok :D tr de supları yasaklasınlar bari :D

bu support konusuna tek yazacağım; ByCaNeR konuya bak :D adam adc thresh den sup'a döndürdü oyun ortasında, ward yok ne biçim supsun sen dedi :D içimdeki sup sevdasını bitirdi bu adam:nse:

yalanmı karşıda sion ez adam gelmiş ben adc thresh olacam diyor ne ward ne bişey var :D

Beyler şunu ögrenmek istiyorum adam ranked giriyor mainim sup diyor ve sup alıyor güzel ilk başlarda totem kullanıyor lakin lateye giriş yaptık haritada 0 ward ve soruyoruz neden ward atmıyorsun paramı var diyor

şimdi ordu kalkanı önemli lakin diger sup itemleri okadarda alınması gerekcegini düşünmüyorum yani totem onun yerine daha yararlı

siz mesela paranız itemi tamamlamaya yetiyor itemimi alırsınız yoksa ward mı ?

benim genelde yaptıgım olay 20.dkdayım totem itemi haricinde bi botum var okadar full totem alırım ne haritayı wardlarım.

tr serverindekiler galiba parayı warda harcarsam oyundan geri düşerim diye düşünüyor ama haritada kontrolu sizdeyse hem tek tek yakalarsınız hemde yakalanmazsınız bu sayede geri düşme olayı olmaz siz ne düşünüyorsunuz tr serverinde wardlama olayında ?

( hem ward hem totem olarak kullandım k.byın :D )

Aşağıdaki "Sen" zamiri sana yönelik değil, genel ortaya konuştum. Alınganlık yapma sonra.

İlk önce, tanımlara geçmeden önce şunu söyliyim, support dediğin karakter ward kumbarası değil takım oyuncusudur, bunu unutma.

Evet, support ward alması lazım ve görevlerinden biri ama sakın yanlış anlama, haritayı BBG evine çevirmek ile supportun bir lakası yok. Sen eğer her base gidişinde 1 ward almıyorsan, supportuna dönüp harita neden boş demeye hakkın yok. O insan, doğru düzgün gelir kaynağı olmamasına karşın, item tamamlamaya, ward almaya, oracle alıp ward temizlemeye çalışıyor bunu unutma. Daha biraz önceki oyunumda, Caitlyn, ben birşey demeden 1 tane ward aldı lane geri gelirken. İbret alınması gereken oyuncu bu.

Aura item önemli değil demişsin. Belki pek farketmiyorsun ama seni gram canla kurtaran şey, solari. Senin adam kovalamanı sağlayan şey, shurelia. Seni on saniye daha fazla yaşatan şey, aegis. Seni hard CC'den kurtaran şey, mikael.

Bunlar aura olanlar. Şimdi supp ihtiyaçlarına dönelim. En basitinden kendi main heromu örnek veriyorum, Sona. Sana soruyorum, her dk alan ulti atabilen bir takım oyuncusu mu istersin, yoksa yanında boş gezenin boş kalfası gibi dolaşan squishy ve beş para etmeyen bir ward canavarımı !? Merak etmek seçimine saygım var ama ikincisi ise, senden adam olmaz.

Bu yazıyı okuduktan sonra bana boş konuşup halen daha serverda suppların ward almamasından bahsetmeyin, tek istediğim konunun özünü anlayın. Biraz kurtulun yanlış bilgilerinizden.

Ve aklınızda bulunsun eğer ilerde takımınıza gelirsem, bana tek bir laf bile etmeyin ward konusunda. Çünkü sen harita neden boş diye hayıflanırken ben tüm haritayı takip ediyorum, junglerı izliyorum, buff-drag-nash sürelerini tutuyorum, kim yok lanede en son nereye hareket etti ona bakıyorum. Senin benim gibi birine laf söylemeye hakkın yok.

yalanmı karşıda sion ez adam gelmiş ben adc thresh olacam diyor ne ward ne bişey var :D

olum oyun başı adc thresh oynacagım dedim, sende tamam ben teemo ile premade bot yaparız dedin :D oyun ortası thresh sup ol diyorsun itemleri daha dizememişim adam ward niye koymuyorsun diyor :(

Geri