• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Şuraya bakarmısınız Rezalet

Konu başlığın ve konu içeriğinde rahatsızlık duyduğun durumu anlatış tarzın üslubun hiç hoş değil. Keşke bunu daha düzgün bir şekilde ifade etseydin.

Neyse o sorun çözüldü.

Rica ediyorum bir sorununuz veya sıkıntınız olunca daha düzgün ve insancıl bir üslupla anlatın.

Konu başlığın ve konu içeriğinde rahatsızlık duyduğun durumu anlatış tarzın üslubun hiç hoş değil. Keşke bunu daha düzgün bir şekilde ifade etseydin.

Neyse o sorun çözüldü.

Rica ediyorum bir sorununuz veya sıkıntınız olunca daha düzgün ve insancıl bir üslupla anlatın.
Bu konu hakkında yorumunuz nedir ?
Türkler gerçekten bir sektöre girince o sektör bitene kadar cılkını çıkarmıyorlarmı,buna katılıyormusunuz ?

Bu konu hakkında yorumunuz nedir ?
Türkler gerçekten bir sektöre girince o sektör bitene kadar cıvkını çıkarmıyorlarmı,buna katılıyormusunuz ?

Yorumum; Suistimallerde Türklerin üzerine yok, herşeyi suistimal ede ede insanları binbir türlü kısıtlamaya yönlendiriyorlar. Ben önlem ve kısıtlama yapmaktan bıktım ama onlar suistimal etmekten bıkmadılar halen.

Ya bi insanın biraz kafasını kullanıp düşünmesi lazım birşeyin bu kadar suyunu çıkarmak herşeyin kaba tabiri ile "ibeneliğini bulmaya çalışmak" sana ne kazandırır ? Seni nereye vardırır? Sonuç hiç bir yere. Bunu defalarca deneyip hep hüsranla karşılaşmalarına rağmen halen uslanmadan bıkmadan herşeyin suistimal edilecek bir noktasını bulmaya çalışıyorlar.

Misal bir ara forumda herkes server adı veya firma adı ile üyelik almaya başladı profil alanlarını reklam çöplüklerine çevirdiler. Bunları yasakladım bu seferde kısaltmalarını kullanmaya başladılar. Atıyorum Silkroad yerine SRD yazmaya başladılar. Arkadaş ben zaten Silkroad kelimesini üyeliklerde kullanmayı engelledim kısıtladım sen sanıyor musun ki gidip bunu kısaltınca bu legal olacak ve seni bir yere vardıracak? Sen sanıyor musun ki bu farkedildiğinde müdahele edilmeyecek? Ama neyin kafasını yaşıyorlarsa hiç kimseyi, hiç bir düzeni bir taraflarına takmadan bokunu çıkarabildikleri kadar çıkarıyorlar.

Hepsi vizyonsuz, kafasını kullanmaktan aciz cahil insanlar maalesef. Tek diyebileceğim Allah akıl fikir versin ve ıslah etsin.

Bir tek ben mi hiçbir şey anlamadım :D Birisi özetlese cidden merak ettim. Olay çok fazla private server açılması mı? Öyleyse 4.sıradaki atlanmış.

Olay site anasayfadaki top 10 istatistiklerine girebilmek için private server sahiplerinin suistimal yaparak konuları üste çıkarmaya çalışması ve sonucunda top 10 da sadece private serverın olması / istila etmesi.

Çöplük mantığı doğru değil aslında tam olarak zaten bu işe emek gösterip maddi manevi destek veren kişiler kendini belli ediyor.
Yurt dışındaki oyunlara bakıldığında server sayısı çok keza fazla.
Ama orda kitle birbirine çamur atmıyor oynayacaksa oynuyor oynamayacaksa oynamıyor. Oynayanlarda iyi günde kötü günde destek oluyorlar oynadığı oyuna
Türkiyede ki oyuncu kitlesinin çoğunda koyun mantığı var birisi oyun bırakıyorsa kesin bir bok var diyip oda pılını pırtını toplayıp başka oyuna göç ediyor. :D

Çöplük mantığı doğru değil aslında tam olarak zaten bu işe emek gösterip maddi manevi destek veren kişiler kendini belli ediyor.
Yurt dışındaki oyunlara bakıldığında server sayısı çok keza fazla.
Ama orda kitle birbirine çamur atmıyor oynayacaksa oynuyor oynamayacaksa oynamıyor. Oynayanlarda iyi günde kötü günde destek oluyorlar oynadığı oyuna
Türkiyede ki oyuncu kitlesinin çoğunda koyun mantığı var birisi oyun bırakıyorsa kesin bir bok var diyip oda pılını pırtını toplayıp başka oyuna göç ediyor. :D

Ağzını öpeceğim, seni yiyeceğim yiyeceğim.

- - - Güncellendi - - -

Sizce de içler acısı bir durum değil mi ?

Yıllar evvel sende oyun acıp kapatmıştın sanki bilmiyoruz gelip burda millete bok atma :D

Geri