• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SWFARKETMEZ # ALIM # +101 # Wizard

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan omerto12
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

omerto12

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
0
Karakterin olacağı server: farketmez
Karakter Lv : +101
Build : Wizard ( Cleric/Bard fark etmez. )
Verebileceğim ücret : 50 TL
Alışveriş Yöntemi : PTT, Banka hesabı ( Aracılık istemeyenler teklifte dahi bulunmasın. )

Iletisim bilgileri:

Ad Soyad: Mert Pişkin
Yaşadığı şehir: İstanbul
GSM: 05343629985

Mensa serverında 108 wizz cleric char gold silk veya gerçek para karşılığı ilgilenirsen özel mesaj at

vela da 103 wiz/bard var itemler dandik rare staff rare kafalık,gogus,pantolon vs vs. charda angel wing dress var 1xdamage 3x ignore. ilgilenirsen ö.m at. fazlada bişey istemiyorum 180silke bırakırım çarı, yada gerçek parayla ne kadar ediyosa oda kabülüm. iyi günler

113 LVL WIZ/BARD ---- 13D LEGEND STAFF-DRESS-FF-FB SET(LEGEND,MAGIC,RARE,NOVA KARISIK)....

90TL-----ilgilenirsen ö.m at dostum...

105Lv Wizard -Bard 30tlye bırakırım İmzamda Konusu var İlgilenirsen ö.m atabilirsin.

Son düzenleme:
İmzam daki çarlara bakabilirsin Askere gidicem 3e 5e bakmadım fiyaztları beleş....

105 Lvl Wizz/cleric Set: Yok Silah: Yok SP: 877k Skiller:FF Banka: Boş - Fiyat: Neverirsen :) - Server: Norma
105 Lvl Wizz/Cleric Set: Yok Silah: Yok SP: 755k Skiller:FF Banka: Boş - Fiyat: Nevirirsen - Server: Norma
105 Lvl Warrior/Cleric Set: Yok Silah: Yok SP:248k Skiller:FF Banka: Boş - Fiyat: Neverirsen - Server: Norma

Normalde party yapıyodum ama diğer charımın sorulmasından sora sadece 2 charla devam etme kararı aldım ve bu charlarıda satıyorum. İlgilenirsen pm ata bilirsin.

S.a gemini de 102 lv wiz-cleric war setsiz 40 tl ye satarım alırsan yada 200 silk

Serpens serverında 108 wizz cleric 12Dg Rare Setli char 7bil gold karşılıyığı verebilirim

Geri