• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sxe donup kalıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kenangul
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kenangul

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Şub 2012
Puanı
0
Arkadşalar serverde adamın teki wall açtı seri bir şekilde duvar atıyordu bir seferliğine wall kulanıyım dedim adam gitsin diye. işte neyse araştırdık buldum girdik sw ye adam sıkıldı gitti bende dedim e artık kapatıp girelim bizde neyse çıktım ama sxe yi açınca logo ekranda takılıyor kalıyor 2 *3 saat beklesem bile öyle takılyıor :S

Kullandığın wall ya virüs'tü, yada oyun dosyalarına zarar vermiş olabilir.

Cs 1.6 dosyaları değişmiş olabilir tekrar yükle diyeceğim ama sxe ile alakası yok bu seferde. Ccleaner dene, olmadı wall'ı tekrar çalıştır, sonra kapat sil. Sxe'î yeniden yükle.

Cs 1.6 ve sxe'i tamamen kalıntıları ile kaldır, sonra her ikisini tekrar yükle. Olmazsa wall bazı dosyalara zarar vermiş olabilir.

Geri