• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Syndra Rehber

DontMessZohan

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ocak 2011
Puanı
1
syndra-300.jpg

Uzun süredir syndra oynuyorum ve birçok arkadaşımızın bu heroyu pek bilmedigini öğrendim bunun için ufak bir rehber hazırlıyayım dedim.

Negatif Yanları:
Lanede ilk base atışınıza kadar mana sıkıntısı olabilir
Hpsi az

Pozitif Yanları:
Hasarı yüksek
CC bakımından zengin
Poke potansiyeli yüksek

Şimdi gelelim itemlara

faerie-charm.gif
health-potion.gif
sight-ward.gif
mana-potion.gif
Bunlar başlangıç için ideal 4x hp yada 3x yapabilirsiniz
İlk Basede alınacaklar:
chalice-of-harmony.gif
sight-ward.gif

Mid Game olması gereken eşyalar:
athenes-unholy-grail.gif
rabadons-deathcap.gif

Son olarak full buildimiz:
rabadons-deathcap.gif
athenes-unholy-grail.gif
void-staff.gif
sorcerers-shoes.gif
zhonyas-hourglass.gif
liandrys-torment.gif

Masteries:
39Fw7.jpg

Oyun tarzınıza göre işlevsel yerine savunmadan mr yi açabilirsiniz

Spellere gelicek olursak lane için
flash.png
ignite.png
yada tercihen bariyer
barrier.png

Game playe gelicek olursak lane içinde devamlı q ve w ile harras atıyoruz combosu farklı şekillerde yapılabilir benim tercihim q w e q r bunun sebebi yerde ne kadar top bulunursa ultimiz o kadar çok vurur 8-9 level e ulaştıgımızda artık roamlaramıza başlıyoruz ister topa ister bota bu size kalmış.
Runeler klasik bir apc rune olabilir yada Mr ve Mana regen

İlk rehberimdir isteğe baglı olarak başka herolar içinde yapabilirim

Runelar:
39KDq.jpg

Rabadons Deathcap

rabadons-deathcap.gif
:Rabadon s deathcap:+140 ability power sağlar ayrıca ability powerınızı %30 kadar arttırır.
zhonyas-hourglass.gif
:
wacko2.gif
honyas hourglass:+100 ability power +50 armor sağlar ayrıca bu itemın uzerıne tıkladıgınızda 2saniye için saldırı almaz hedef olmazsınız tekrar kullanım süresi 90 saniyedir
void-staff.gif
:Void staff: +70 ability power sağlar ayrıca %40 magic penetration verir.
sorcerers-shoes.gif
wacko2.gif
orcerers shoes +20 magic penetration ve hareket hızınızın 2 level olmasını sağlar.
liandrys-torment.gif
:50ability power ve 300 can verir özel pasif olarak ise her vuruş veya skillden sonra rakibi yakar.
athenes-unholy-grail.gif
:60 ability power 20 cd 40 magic resist 15 mana reg bunun yanı sıra asistlerde ve killerde %12 mana kazanımı ve her kayıp manada artan mana regen

Son düzenleme:
ben hep deathfire alırım syndra ile , bide rune tavsiyelerini göstersen iyi olabilir

----------

zilean,syndra combo :)

Phantomlord özendirmişti, combosu aşırı derecede tehlikeli, ne olduğunu anlamadan ekran kararıyor...

phantomlord dfq kasıyor ben tercih etmiyorum dfq yu runelarıda koyucam 1 sn

Geri