• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SysInfo - VB.Net MsChart Üzerine Örnek Çalışma(Program & Kaynak Kodları Birlikte)

BurakKalkan

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
33
Herkese merhaba. Vb.Net'te Chart kontrolü üzerine bir örnek hazırladım. Projede başlıca chart ve performance_counter nesneleri ve thread kullandım. Her satırın açıklamasını elimden geldiğince yapmaya çalıştım. VB.Nete yeni başlayanlar için öğretici bir çalışma oldu.

Not1: Grafik üzerine sağ tıklayıp çizgileri gizleyebilirsiniz yada alt kısımdaki renk kutucuklarına tıklayıp ilgili rengi değiştirebilirsiniz.
Not2: Sağ üstteki simgelerin dandikliği için kusura bakmayın paintte anca bu kadar oldu :D

Programdan bir resim:

rsm.png

Projenin derlenmiş hali: SysInfo_Program.rar
Virustotal taraması: SysInfo_Program.rar

Proje kaynak kodları: SysInfo_Proje.rar

Geri