• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

T-shirt İçin Foto

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
images

Şu fotoyu t-shirt'e bastırmak istiyorum fakat kare şeklinde olması ve yanlarının beyaz olması t-shirtte çok kötü duruyor.Bunun şeklini nasıl düzeltebiliriz fazlalıkları almak için?

Sanırım sadece adamı istiyorsun ? Yaptıracağın yere sor eğer yok biz yapmıyoruz derlerse ( ben anlamam ama ) bir arkadaşım ps cs3 te alabiliyordu o dediğin fazlalıkları ( dediğim gibi ben anlamam (: ) :pro

Adobe fireworks cs 6 indir , solda magic lamp diye birşey var , ona tıklarsan tüm fazlalıkları alır tek adam kalır , tek adamı bastırırsın :D ( photoshop bilgisi gerektirmez )

Ersan, t-shirt'i bastıracağın yere sor, orasının yapması gerekiyor eğer yapamıyoruz diyorlar ise onların beceriksizliği.. Ben yaptırmıştım senin gibi, adamlar tamam 15 dakika bekleyin dediler, bi baktım sadece bastıracağım şeyin resmi kalmış ortada.

Eğer yapamıyoruz dediklerinde, o fazlalıkları aldırmak pek zor sayılmaz, Hamburger'in dediği gibi photoshop bilgisine gerek yok. Biraz araştır yeterli..

Sanırım sadece adamı istiyorsun ? Yaptıracağın yere sor eğer yok biz yapmıyoruz derlerse ( ben anlamam ama ) bir arkadaşım ps cs3 te alabiliyordu o dediğin fazlalıkları ( dediğim gibi ben anlamam (: ) :pro

Evet sadece adamı.Tish-o'dan yaptırıcam sorma şansım pek yok gibi ama işte programı arıyorum bende yada hayırsever bir arkadaş :D

Ersan, t-shirt'i bastıracağın yere sor, orasının yapması gerekiyor eğer yapamıyoruz diyorlar ise onların beceriksizliği.. Ben yaptırmıştım senin gibi, adamlar tamam 15 dakika bekleyin dediler, bi baktım sadece bastıracağım şeyin resmi kalmış ortada.

Eğer yapamıyoruz dediklerinde, o fazlalıkları aldırmak pek zor sayılmaz, Hamburger'in dediği gibi photoshop bilgisine gerek yok. Biraz araştır yeterli..

İnternetten bastırıcam ayarlarlarmı ki?

Evet sadece adamı.Tish-o'dan yaptırıcam sorma şansım pek yok gibi ama işte programı arıyorum bende yada hayırsever bir arkadaş :D

İnternetten bastırıcam ayarlarlarmı ki?
Çevrende yok mu basan bi yer? İnternetten bastıracaksan sanmam yapıcaklarını, resmi birine düzenlettir öyle yap bence.

5in3qck8.png

al bakalım. ama bak geçen de yaptırdın buna benzer. yaptırıp yaptırıp bastırmıyorsan bozuşuruz ha. fotoğrafını at öteki t-shirt'ün.

5in3qck8.png

al bakalım. ama bak geçen de yaptırdın buna benzer. yaptırıp yaptırıp bastırmıyorsan bozuşuruz ha. fotoğrafını at öteki t-shirt'ün.

Onu yaptıramamıştım uymamıştı t-shirte birde kredi kartı parayı borca yutmuştu felan öyle böyle kalmıştıda bunu yaptırıp fotosunuda atıcam foruma :DBirde bunu siyah kapşonlu sweat'e bastırıcam siyah olması sorun çıkarmaz demi

----------

Güzel durdu sanki.Birde altına yazı yazabilsek iyidi ama site izin vermiyor kare dışına yazmaya çok saçma

u3jcr.png

Onu yaptıramamıştım uymamıştı t-shirte birde kredi kartı parayı borca yutmuştu felan öyle böyle kalmıştıda bunu yaptırıp fotosunuda atıcam foruma :DBirde bunu siyah kapşonlu sweat'e bastırıcam siyah olması sorun çıkarmaz demi

çıkarabilir. siyah zemin üstünde aşağı yukarı şöyle durur.

gwyk252l.jpg

tabi beyaza boyayabiliyorlarsa t-shirtleri. sonuçta siyah boya değil beyaz boya kullanılması gerekecek.

edit: ben olsam beyaza yaptırırdım.

Son düzenleme:
Geri