• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tablet Alacağım Önerilerinizi ßekliyorum...!

OooLonelyOoO

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Haz 2012
Puanı
5
Selam millet tablet alacağım alma amacım oyun,internette takılmak,olursada şarkı dinlemek,kamerasının pek iyi olmasına gerek yok çünkü kameraya o kadar gerek yok ve marka olarak pek farketmez gibi ama özellikleri istediğim gibi olması gerekli şöyle özelliklerin olması kesindir android,3d,1gb ram,hafıza 16gb,şarjının 5-6saat falan gitmesi mağlum oyun için alacağımdan en önemli etkenlerden biride şarj meselesi ve 3g desteği olmasını istiyorum birde sim kartı yuvası olması şart çünkü benim internet kablosuz falan değil o yüzden wifi,kablosuz internet heryerde bulamayacağım için sim kartı şart ekran boyutunuda 8-10 olursa iyi olur kamera o kadar önemli değilde internette veya tablete film yükleyip izlemeninde iyi olmasını istiyorum bütçem 500 TL Civarıdır önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum

Dipnot:Tablette online oyun açılıyor mu bilen varsa bilgilendirirse iyi olur araştırdım açılabiliyor falan diyenler olduda sizde bi yorum atında iyi bilen vardır elbet şimdiden teşekkürler beyler...

Nexus 7" tavsiye ederim.. Boyut hariç istediğin herşeyi fazlasıyla karşılar.. Bende Polypad 7200HD var 320tl'ye aldım şuan piyasadaki herşeyi çalıştırıyor.. Hafif ısınma sorunu var ama onun haricinde mükemmel tablet onuda öneririm.

Nexus 7" tavsiye ederim.. Boyut hariç istediğin herşeyi fazlasıyla karşılar.. Bende Polypad 7200HD var 320tl'ye aldım şuan piyasadaki herşeyi çalıştırıyor.. Hafif ısınma sorunu var ama onun haricinde mükemmel tablet onuda öneririm.

ßro şu sim kart işini tam olarak biliyor musun sen bana internete istediğm zaman her yerde girebileceğim bir tablet lazım bide online oyun açıyor mu tablet 500tllik falan?

Nexus 7 nin bikaç modeli var, 3G li modelini alırsan simkart takabilirsin ama fiyatı biraz pahalıydı sanki, tam hatırlamıyorum.

Nexus 7 nin bikaç modeli var, 3G li modelini alırsan simkart takabilirsin ama fiyatı biraz pahalıydı sanki, tam hatırlamıyorum.

ne kadar bro kaynak vererek belirtirsen sevinirim internetten alacağımda önerdiğiniz tabletleri link atarak paylaşırsanız sevinirim.

Peki sağolasın online oyuna oynanıyor mu bide tablette her yerde girebileceğim internet yani sim kartı ile ne kadara gelir aylık bilgin var mı ?

Online oyun derken ? silkroad falan yükleyip oynayamazsın. İşletim sistemi Android ve ram i 1gb. Android için yazılmış bütün oyunları oynayabilirsin.

Normal bir simkart alıp takacaksın 20-30 lira birşey.

Online oyun derken ? silkroad falan yükleyip oynayamazsın. İşletim sistemi Android ve ram i 1gb. Android için yazılmış bütün oyunları oynayabilirsin.

Normal bir simkart alıp takacaksın 20-30 lira birşey.

evet aylık 20-30 gibi birşey mi internet hmm saolasın bir yerde online oynanıyor falan diye duymuştum ama pek oynanacağına inanmamıştım ama sorayım dedim tabi ki açma ihtimali imkansız gibi birşey sroyu :D

----------

Hey orda olan yok mu ya

----------

Başka fikir verecek yok mu şşt millet online sayısı iyice azaldı yaw :S

----------

Konu taşşak oldu mk sikleyen olmadı malesef :S

nexus 7 kadar sokuk tablet görmedim mk

Aynen mk bende baktım sik gibi hiç bir sike yaramıyor bana oyun oynayabileceğim,facebook,maxigame falan filan kısacası internette takılabileceğim bi tablet lazım yorumlarınızı bekliyorum şimdi bir süre afk olacağım siz yorum atın ben geldiğimde bakarım cevap veririm şimdiden teşekkürler panpalar :)

Geri