• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tablet Bilgisayar Alacağım

sercan1297

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Tem 2009
Puanı
5
Merhaba Arkadaşlar . Şu Televizyonlarda Çıkan Tablet PC ler Var 300 Tl Felan . Pek Güvenmedim Onlara . Bildiğiniz Bir Tablet Bilgisayar Varmı Gerçekten Parasına Göre Hakkını Verecek ? Bütçem 400 TL.

Bilgisayarım Ve Telefonum Yüksek Voltajdan Yandı Yeni Telefon 2 Ay Sonra Geleceği İçin Şimdilik Bir Tablet PC Almaya Karar Verdim . Yorumlarınızı Bekliyorum.

300-400 TL'ye alacağın tablet ona göre olur. Sağlam tablet almak istiyorsan bütçeni biraz daha artır bence.

Hocam ucuz mallara hiç inanma arkadaş aldı piranhanın 2-3 saat şarj gidiyor düşünsene :D 200 liraya o yüzden iyi bir şeyler bakmanı öneririm

reedpad4 7" lik güzele benziyor ram 512 zaten sadece internete girmek için kullanacağım . 350 tl felan fiyatı.

----------

1 GB Ramliside Varmış :D

320 TL'ye aldım PolyPad 7200HD diye bir ürün tavsiye ederim. Tabletin yapamadığı iş yok şuan tek sorun kamerası düşük..

Ben de düşünüyordum bi tablet almayı, dün baya bi araştırma yaptım şu tablette karar kıldım :

Chuwi V99 Quad core Tablet PC 9.7" Retina Screen Allwinner A31 2GB 16GB Android 4.1-in Tablet PCs from Computer & Networking on Aliexpress.com

Marka: Chuwi
Disk alanı: 16GB
Bağlantı : Wifi
Ekran Boyutu: 9.7"
Desteklediği girişler : DC Jack,Kulaklık,HDMI,Mini USB,OTG,TF card
Ağırlık: 665g
Desteklediği Diller: English,Russian,Spanish,Swedish,Portuguese,Turkish,Italian,German,Chinese,French,Japanese,Polish,Ukrainian,Greek,Hebrew
İşlemci Üreticisi: AllWinner
Dokunmatik ekran türü: Capacitive Screen
İşlemci : Dört Çekirdek ARMv7 A31
Ram : 2GB DDR3
İşletim Sistemi: Android 4.1
Ekran Çözünürlüğü: 2048X1536
Batarya Kapasitesi: 9000mAh
Kamera : Ön 2.0MP , Arka 5.0MP

Fiyat : 265$ = 470 TL

Kargo : Ücretsiz

Geri