• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tablet Pc Öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
Beyler normalde böyle konular açmazdım ama benim için önemli gözümden birşey kaçmamalı bana göre en iyi ürünü almam lazım kredi kartı yada elden nakit alabilirim ürün yardımı lazım. Şimdi ben bakıyorum ürünlere kampanyalara Sakarya'da gidip mağazadan alacağım o yüzden vatan computer,bimeks,teknosa,elektro world gibi bilinen büyük firmalardan iyi ürün önerisi lazım :)

-Bütçe Maksimum 450tl (459.99 tarzı fiyatlarda olabilir)

-Ofis programları kullanılma ihtimali yüksek o yüzden buna göre ramm ve işlemci lazım.

-İşletim sistemi olabildiğince iyi ve güncel olsun tablete göre iyi bütçe ayırdım çünkü 450 ye kadar çıkabilirim.

-Film izlenecek,oyun tarzı şeyler tabiki oynanacak o tablet oyunları falan.

-Klavyeli olabilir yada klavye ekstradan alınan ürünlerde olabilir ama mutlaka klavye ile kullanılacağı zamanlar olacağı için bu klavye+mouse desteği şart

-Olabilecek bütün destekli programların olması ve hız konusunda minimum sorun yaşayacağım bildiğiniz yada verdiğim bütçeye göre dikkatinizi çeken ürünleri önermenizi rica ediyorum ben bütün önerileri not alacağım ve şimdiden teşekkür ediyorum ;)

Geri