• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Takım arıyorum ve/veya kuralım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan batuhan3
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

batuhan3

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 May 2009
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkesin bayramı mübarek olsun. Arkadaşlar League of Legends oyununun şuanda dünya da ve ülkemizde ki konumunu az çok biliyorsunuz.
Bende bu oyunu severek ve eğlenerek oynuyorum. Asıl hesabımı Platinium 2 de iken satmak zorunda kaldım ve şimdi önem vermediğim, yan hesabımı oynamaya başladım. Mainim support(destek), şuanda yanlış hatırlamıyorsam Bronz IV'de idi hesabım. Ancak bana göre tecrübe ve deneyim önemli ki bende neredeyse 2 yılın tecrübesi ve deneyimi var. Eğer beraber bir şeyler yaparsak, inanıyorum ki iyi yerlere gelir ama her şeyden önce çok daha eğleniriz.
Kendimden bahsedecek olursam;

Adım: Osman Onur
Mainim: Support/Destek
Kullanabildiği herolar: Thresh, Blitzcrank,Leona, Nami, Janna (Kısaca, bütün destek heroları diyebiliriz)
Rünler: Destek oyuncusu için gereken bütün Aşama 3 rünleri.

Not: Arkadaşlar bir çok büyük organizasyon da ve e-sport kuruluşlarında görev aldım ve zamanım oldukça da alıyorum. Türk e-sport'una ayırdığım vaktin yanında LoL oynayarak da kendime ayırıyorum.

Not2: Oyunda ki arkadaşlarım Eu Westte ve sezon 4 başladığında yani dereceler sıfırlanınca beni de çağırıyorlar ama eğer Türkiye sunucusunda ortamı güzel bir takım bulabilir veya kurabilirsem, Türkiye sunucusunda devam etmek istiyorum.

Sizinde eğer takımınız varsa ve support/destek oyuncusu arıyorsanız, bana ulaşabilirsiniz. Yada takımınız yok ve güzel bir ortam kurmak istiyorsanız takım kurmak amaçlı da ulaşabilirsiniz.

Karma supp denemelisin süper hele kırmızı bir eşya vardı shürelya rüyası mıydı aktifi hız veriyordu bütün yanındaki takım arkadaşlarına ultiyle bariyeri kullandıktan sonra max speed 600 oluyor :D

Plat 4 adc here :D

15 yaşında olmam sizi rahatsız edermi veya sorun olurmu bilemem.

Arkadaşlar yaş sıkıntısı olacağını sanmıyorum. Sonuçta her yaş grubundan insanların bu oyunu oynama özgürlüğü var yeter ki, aklı başında oynasın. Riot Games tarafından koyulan kural, 13 yaş ve üstü olması onun dışında sıkıntı yok. Şuan da support-adc ve mid hazır desek kendimizi denemek için son 2 aday kaldı. Jungle(Ormancı) ve Solotop (Üst koridorda tek başına). Herkesi bekliyoruz arkadaşlar...

Antremanlara gelebilirmiyim şuanda 27 levelim :( yedek takımda fln oynayabilirim :) 5 vs 5 2 takım yaparız :D

takımımız var bana ulaşırsan sevinirim sup lazım CGT ye giricez ALG TS adresinde bizi bulabilirsin GameWarriors E-Sport Team facebook üzerinden bana ulaşabilirsin fb.com/TimeWarnerTM ayrıntıları konuşuruz

#Güncel ! Arkadaşlar biran önce takım oluşturursak, sezon 4'e kadar tecrübe edinmiş oluruz. Bu arada Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre; Sezon 5'de Türk takımlarına maddi para desteği yapılacakmış.

#Güncel ! Arkadaşlar biran önce takım oluşturursak, sezon 4'e kadar tecrübe edinmiş oluruz. Bu arada Riot Games tarafından yapılan açıklamaya göre; Sezon 5'de Türk takımlarına maddi para desteği yapılacakmış.

Edit...

Son düzenleme:
Arkadaşlar Eu Weste geçmiş bulunuyorum maalesef. Eğer Eu Westte oynayan arkadaşlar varsa, nicklerini yazabilirler eklerim.

Geri