• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taksimi istiklali iyi bilenler hemen konuya yardım lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HasanEfe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HasanEfe

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
6
Evet beyler benim okul taksime bir teleferik uzaklıkta çıkışta arklarla 5-6 kişi taksime istiklale gidelim diyoruz da içimizde 6 kişi de asosyal ben biraz biliyorum da 5-6 kanka taksime gidip de ne yapar direk bara gidip içmeyelim yani çok samimi değiliz direk bunlara girmeyi istemiyorum o da olur da ne biliyim bi' maltepe sahilden farkı nedir istiklal caddesinin taksim meydanının taşlamadan küfür etmeden yazın ne olursunuz :D

Saat kaçta gitceksiniz ve birde taksime giderseniz bayram sokağa girmeyin :D

maltepe sahilden farkı; hafriyat taşıyan kamyonlar yok :D şaka bir yana, eğer samimi değilsen adamları tam tanımıyorsan sadece istiklalde gezip, mağazalara (demirören vs) girin ve çıkışta beşiktaşa geçin derim. Neden dersen; arkadaşlarını tanımıyorsan, bar ortamında çok rahat belaya bulaşabilirsin. " ne bakıyorsun lan!" der biri arkadaşına ve arkadaşın da ukala tip ise dayağı yersiniz. aynı şey ara sokak için de geçerlidir. kısacası ara sokaklara girmeden gidin dolaşın gelin :D

bu arada rakı için; tek yer çiçek pasajı. asla vazgeçmedim abi o mekandan :D (her ne kadar artık eskisi kadar iyi olmasa da)

Ya gidip ot gibi guitar hero pes sıkıyo artık hepimiz kafa dengiyizdir öyle bela falan zannetmiyorum ilk 20 binde inek mülayim tipleriz de 2-3 hafta geçmek bilmedi okulda taksim afedersiniz şeyimizin dibinde farklı bişeler yapalım diyoruz pesi ben maltepede de atıyodum yok mu başka önerisi olan?
@Kirbythelast sağol bu arada

Ya gidip ot gibi guitar hero pes sıkıyo artık hepimiz kafa dengiyizdir öyle bela falan zannetmiyorum ilk 20 binde inek mülayim tipleriz de 2-3 hafta geçmek bilmedi okulda taksim afedersiniz şeyimizin dibinde farklı bişeler yapalım diyoruz pesi ben maltepede de atıyodum yok mu başka önerisi olan?
@Kirbythelast sağol bu arada

bu maltepe anadolu yakasında ise (bayrampaşa maltepe değilse) nerede okuyorsun? bende o taraflara doğru oturuyorum, bakarsın denk geliriz :D

Feyzullah mahallesi yüzevlerin aşağısı biraz ordan maçkaya gidip geliyorum 2,5 saat :D

GT-I8190 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free

Geri