• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taksitle Telefon Nasıl Alabilirim ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Physnx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Physnx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
13 Eyl 2014
Puanı
5
Telefon almak istiyorum 1.000 tl civarında fakat peşin para yok taksit olarak almak istiyorum.Kredi kartı veya Kredi çekmekte istemiyorum.Başka bir yolu varmı ?

Kredi kartı kullanmazsan 700 TL lik telefona 1200 TL rahat ödersin.

Mecbur vade işlenicek.Önemli olan senet kredi veya kart ile olmaması...
kaşının gözünün hatrına mı vercek sana telefonu :D kredi kartsız senetsiz nasıl alacağını vadeleyecek karşı taraf nasıl resmi hakkı olacak ? :) Senin dediğin anca elden tanıdıktan azar azar ödemeli telefon almakla olur oda senin çevrenle alakalı burayla değil

bulunduğun yerde evkur var ise senet şeklinde taksitle alabilirsin ben o şekilde samsung galaxy s5 almıştım başka türlü maalesef alamazsın

Ignbank kredi kartı ile değişik bi şekilde alınıyor google den bak bi "ignbank taksitle ceptelefonu alma"

Karta tek çekim yaptırıyosun sonra bankaya gidip taksite böldürüyosun böyle bi seçenek olması lazım ama karta göre değişiklik gösterebilir.

Geri