• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taktik Değişikliği :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
Adc mal çıktı sonra da afk oldu. 1 kişi de oyundan çıktı. Böyle olunca taktik değişikliğine gitmek gerekti. Her ne kadar sonlarda karşıyı Taric (OP) le zorlamış olsam da maçı 3 kişi çevirmek mümkün olmadı :D

Ap tank kassan daha çok usefull olurdun ,5 vs 1 bile yapardın :D

Kimden görüyon böyle buildleri

Vuuhuuv tahmin edemezsin :D

Doğru söylüyor sun tahmin edemem biz boyle trollemiyoruz supsan suplunu bilicen oyunu bi kuralı var hicbir ulkede boyle birşey hakikaten yok senin amacın adcni kastırmak ama sup kalınca boşta hani mahalle maçlarında kaleye en salağı gecirirler ya o şekil hissediyorsunuz heralde kendinizi ama sup takım ın demir başlarındandır.kusura bakmasın kimse çok taktım bu konuya ama bu adamlar yüzünden turklere server açtılar bir oyunda kazanırsın kaybedersin sorun olmaz ama harbiden gold da bile rastlıyoruz ve oyun oynama istegi kalmıyor mesela adam son pick ostedigini alamiyor hemen trolluyor artik vazgeçin şundan sadece sana soylemiyorum bu büyük bir sorun 5 gündür oyun oynamiyorum 15 tatil gecsinde kurtulalim bebelerden oyun icinden cikilmaz hale geldi ve oynayasi kalmiyor insanin

----------

Adam takımda afk varmış ondan böyle yaptım diyor sen resmen adamı görsen dövüceksin azcık sakin ol

Adam afk demiyor mal cikti afk kaldi diyor bir takimda adc nin ölmesinin yarı sebebi supa baglidir

----------

Doğru söylüyor sun tahmin edemem biz boyle trollemiyoruz supsan suplunu bilicen oyunu bi kuralı var hicbir ulkede boyle birşey hakikaten yok senin amacın adcni kastırmak ama sup kalınca boşta hani mahalle maçlarında kaleye en salağı gecirirler ya o şekil hissediyorsunuz heralde kendinizi ama sup takım ın demir başlarındandır.kusura bakmasın kimse çok taktım bu konuya ama bu adamlar yüzünden turklere server açtılar bir oyunda kazanırsın kaybedersin sorun olmaz ama harbiden gold da bile rastlıyoruz ve oyun oynama istegi kalmıyor mesela adam son pick ostedigini alamiyor hemen trolluyor artik vazgeçin şundan sadece sana soylemiyorum bu büyük bir sorun 5 gündür oyun oynamiyorum 15 tatil gecsinde kurtulalim bebelerden oyun icinden cikilmaz hale geldi ve oynayasi kalmiyor insanin

----------

Adam afk demiyor mal cikti afk kaldi diyor bir takimda adc nin ölmesinin yarı sebebi supa baglidir

Birde belki haksız lik ediyorumdur olabilir ama cidden bu durum cok canimi sıktı artık lol tek basina oynanmaz hale geldi takimca oynican baska turlu olmuyor

----------

----------

Birde belki haksız lik ediyorumdur olabilir ama cidden bu durum cok canimi sıktı artık lol tek basina oynanmaz hale geldi takimca oynican baska turlu olmuyor

Herşeyi supp'a bağlamak bi silver eloda bide gold eloda :)

Siz oyunu sadece oynuyorsunuz bilgi edinmiyorsunuz stream izlemiyorsunuz gidip sitesine bişey okumuyorsunuz.

Bidaha oku o üstteki yazıyı bi.

Herşeyi supp'a bağlamak bi silver eloda bide gold eloda :)

Siz oyunu sadece oynuyorsunuz bilgi edinmiyorsunuz stream izlemiyorsunuz gidip sitesine bişey okumuyorsunuz.

Bidaha oku o üstteki yazıyı bi.

1.si herseyi supa ben baglamadim mesajımda adcni kasamamasında yarı pay supa aittir dedim
2.si emin olabilirsin cogu lcs maclarini ve twitch deki frogen olsun darien olsun takip eder izlerim vede okurum burdaki anlatmak istedigimi anlamamissin ustteki yazidan kastin en baştaki yaziysa onu bi daha senin okumani rica ederim

----------

+olarak kimseyle boyle tartismaya girmek istemem ama arkadasini sen korudun hatasını bildigin halde oyun ekranina bakarsan bilenler anlar taric taktik degisikligine gitmemis bastan beri boyle kasmis itemlerinden ve kastigi paradan belli nerede senin kesiftasın supluk itemin adc afk denilen adam 15 levelken cikmis ve cikmasida normal adc ye kill birakmamislar taricteki 5 kill adc de olsa cok farkki olurdu ww te gelirsek sistem sistem dedim shi gin aklınca dalga gecti sistem dedigim buydu takiminizda jung yok tahminen 2 kisi top gitmisler veya 2 mid veya 3 bot bu durumdada kasilamamis ve cikmis ama ww jung olsa taric supluk yapsa oyun donebilirmis karsi takima bakin adc kasilmis support nami 14 asist jung var.bu arada unuttum aldigin ziynet dahi yanlış arayici mercek alip totem temizleyip veya kure alip bakabilirdin bu tercih meseleside olabilir ama supsun bana dedi ya wow nickli gardas arastirmayip okumayan bence dikkatli bakmayan sensin neyse kolay gele hepinize

Geri