• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taktir simgesi

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
daha önceden; kırmızı- sarı - yeşil almıştım fakat ilk defa turkuaz alıyorum ve oldukça da güzel :tndr: ne işe yarıyor derseniz; hiçbir faydasını görmedim :D

qzjlv.png

Valla sitede okudum riot game ekibi her oyunda çalılara saklanıyormuş işte oyunu takip ediyormuş küfür eden vs. iyi davrananlara bunları veriyorlarmış.Cici cocuk :D

Hayırlı olsun darısı başımıza. :D Sadece kırmızım oldu. Bende bulunduğu zaman neredeyse herkeste vardı. :(

West'demi oynuyorsun? Chat ekranına baktığım herkes yerini yapmış kavga falan yok çok organize bir takımsınız bu sadece west'de olur gibime geliyor herhalde dili türkçe yaptın ama westde oynuyorsun değil mi?

herkese teşekkürler :) evet west ama artık west'de organize vs yok.. önceden vardı fakat artık varus mid, solo adc bot, 2 top maç gördüm..

Sadık abi, unutma. Önemli olan Allah'ın taktirini kazanmak..

Geri