• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Talkback problemim.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Number1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Number1

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
16 Mar 2011
Puanı
36
Yeni bir telefon aldım kurcalarken talkback denen modu açmışım. Telefonun şarjı olmadığı için kapandı ve açmaya çalıştığımda sim girilen yerde sayılara tıklamama rağmen sayıları falan söylüyo ama işlemiyor ne yapmam gerek ki telefon açılsın ve bu talkbackı nasıl kapatırım ?

Telefon modeli : Sony Xperia V

Teşekkürler şimdiden.

Edit : Mişyın kompilited biraz netten baktım biraz da etraftan bilgi alınca çözdüm. Benzer problem yaşayanlar önce neye basmak istiyorsa ilk olarak ona tıklayacak konuşma bitince 2 kez hızlıca basınca o tıkladığınızı işleme alıyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri