• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tanıtım] Advanced SystemCare ile İnternetiniz Maximum Hızda

TochiBonito

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
42
Advenced SystemCare İnternet Güçlendirici
Arkadaşlar bunu yeni keşfettim 1 yıla yakındır bu programın paralı sürümünü kullanıyorum ve gerçekten satın aldığıma pişman olmadığım tek şey diyebilirim iş yerinde ki modem cok eski olduğu için 512 den yukarısını desteklemiyor ve çok yavaş çalışıyor bende interneti hızlandırmak için birşeylerle uğraşırken bunu buldum ve şimdi çok rahatım.Programın özellikleri bununla kısıtlı değil birçok işe yarıyor ve 2011 de ödül almıştır.Bilmeyende yok sanırım :)
Ama ne yazıkki ücretsiz versionunda bu özellik yok :(

Öncelikle programı indirelim.
Kod:
[COLOR=#b22222][SIZE=3][B][I]Uyarı : [/I][/B][I]Programın kendi sitesi hariç hiç bir siteden indirme linki almayın keylogger,backdoor,trojen virüsten korunmak için !![/I][/SIZE][/COLOR]

Program Sürümü : Advanced SystemCare v4.1.0 [PRO]

Programın Kendi Sitesi ; Advanced SystemCare Free 4 Download Review for Windows XP/Vista/7 - IObit

Programın açılış menüsünde "Alet Çantası" tıkladıkdan sonra "En iyileme" ve "İnternet Güçlendirici" tıkladıktan sonra "Tümünü En İyile" tıklanır ve işlem tamam.

qvv.jpg

qw4.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri