• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[Tanıtım] Zorin Os 3.0 ~ Ubuntu 10.04 Tabanlı Görsel Şölen...

Aktiflik
K.Tarihi
7 Mar 2011
Puanı
9
zorinlogo.jpg

c502f697.jpeg

e50b24a8.jpeg

Zorin OS Takımı Zorin OS 3 resmi sürümünü gururla sundu. Bu sürüm çığır açan bir sürümdür.
Zorin OS Ubuntu 10.04 tabanlı bir Linux İşletim sistemidir. Hayatının geri kalanında Windows ile haşır-neşir olmuş kullanıcıların Linux'

İlkadımlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Bu en yeni Zorin OS gösterişli sürümü bazı yeni ilginç özellikleri ile birlikte geliyor. Bunlar arasında en başta gelen Zorin Look Changer, masaüstü görünümü ve buna bağlı tercihleri istediğimiz gibi değiştirip kişiselleştirmeye imkan sağlıyor.
Zorin OS dağıtımının en büyük ve yeni özelliği Look Changer. Dağıtım amacına uygun olarak , kullanıcıların önceden tanımlı popüler işletim sistemleri temaları arasında hızla ve kolayca geçiş yapabilmelerini sağlıyor. Ayrıca bu yeni sürümde birçok yeni temalar bulunmakta...

Zorin OS 3 en son Ubuntu 10,04 Lucid Lynx temelinde tüm yeni özellikleri ve Lynx' ın getirdiği güncellemeleri ile birlikte geliyor
Bunlar arasında entegre sosyal özellikleri, Plymouth ekranı, daha hızlı açılış, vb sayılabilir.

Zorin OS 3 için sistem gereksinimleri:

En düşük:

· 700 MHz işlemci;
· En az 256 MB RAM;
· 6 GB HDD boşluğu;
· DVD okuyucu veya USB bağlantısı;
· 640x480 çözünürlük sağlayabilen ekran kartı

Tavsiye edilen:

· 1 GHz işlemci;
· En az 512 MB RAM;
· 10 GB HDD boşluğu;
· DVD okuyucu veya USB bağlantısı;