• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

tapatalk

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Odessa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Odessa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
34
beyler forumda mobil gezilirken tapatalk indirin falan yazıyo bu tapatalk nedir indirsem bi sorun olurmu telefon jailbreak li o yüzden uygulama indirirken 2 kere düşünüyorum güvenlik zafiyeti korkusu oluyo :D appstore dan baktığımda yorumlar genelde küfürlü yapcağınız işi s*m bi b*ka benzemiyo indirmeyin indirmeyin telefona kaçkere format attım hala kasıyo falan gibi ve begenisi çok az :D

tapatalk 10 milyondan fazla indirmesi vardı sanırım, ben kullanıyorum gayette memnunum konular arasında rahatlıkla gezebiliyorum bir problem yok, güvenle kullanabilirsin. :)

Tapatalk forumlarda daha hızlı ve rahat gezinmeni sağlar.Telefonu yoran ve virüslü bir yazılım değildir.Bizzat kendim kullandım ve forumdaki çoğu mobil arkadaşlarda kullanıyor...

tapatalk 10 milyondan fazla indirmesi vardı sanırım, ben kullanıyorum gayette memnunum konular arasında rahatlıkla gezebiliyorum bir problem yok, güvenle kullanabilirsin. :)
bi kaç banka uygulaması kullanıyorum sormadan bişey yapmayım dedim uygulamaların erişimleri varya konum bilgisi anlık ileti yada herhangibir uygulamaya erişim izni falan uraştırıyo diye kapattım sakata gelmeyim sağolasın :D

bi kaç banka uygulaması kullanıyorum sormadan bişey yapmayım dedim uygulamaların erişimleri varya konum bilgisi anlık ileti yada herhangibir uygulamaya erişim izni falan uraştırıyo diye kapattım sakata gelmeyim sağolasın :D

Apple kullanıyorsan merak etme ihtimali olmuyor öyle şeylerin kolay kolay. Diğer cihazlarda da olmaz tabii , ancak farkında olmadan zararlı yazılımlar kullanmıyorsan.

Apple kullanıyorsan merak etme ihtimali olmuyor öyle şeylerin kolay kolay. Diğer cihazlarda da olmaz tabii , ancak farkında olmadan zararlı yazılımlar kullanmıyorsan.
evet normalde umursamiyodum böyle şeyleride 1 aydır oyun oynuyodum diye jailbreakledim telefonu kurarken uygulamalardaki güvenlik duvarının kalktığını söyledi her uygulamayı kurabilir yada virüs bulaşabilir diyodu o yüzden sordum :D

evet normalde umursamiyodum böyle şeyleride 1 aydır oyun oynuyodum diye jailbreakledim telefonu kurarken uygulamalardaki güvenlik duvarının kalktığını söyledi her uygulamayı kurabilir yada virüs bulaşabilir diyodu o yüzden sordum :D
Ayfona bir şey olmaz benimki yııllardır jailbroken hiçbir zararını görmedim :D

Geri