• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taşınabilir hdd öneri

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Merhaba arkadaşlar dizüstü pcme ssd 120gb aldım, mevcut hdd yerine tektım, mevcut olan hddyi de dvd rom iptal edip onun yerine taktım ama yetmiyor malesef.Bunun için sizlerden yardım istiyorum modeme bağlı bi hdd almak istiyorrum yanı laptop sürekli bağlı kalmıyacak direk ağ dan ulaşmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ..

Taşınabilir hddler konusunda pek fikrim yok ancak keşke 120 yerine 240 falan SSD taksaydın o zaman pek sorun yaşamazdın, 120 çok yetersiz. Neyse olan olmuş artık yapacak birşey yok.

Taşınabilir hddler konusunda pek fikrim yok ancak keşke 120 yerine 240 falan SSD taksaydın o zaman pek sorun yaşamazdın, 120 çok yetersiz. Neyse olan olmuş artık yapacak birşey yok.

Haklısınız Ümit bey 120gb satmayı deniyeceğim olmadı 240gb alıcaz artık teşekkür ederim yinede sağ olun

Geri