• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tatil için öneri(Otel,Apart)

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Beyler işten erken ayrıldım bu yüzden 4-5 gün tatil yapayım diyorum aklımda bi yer yok geçen sene balıkesir sarımsaklı gitmiştim gerçekten çok iyiydi ama apartta kaldığım için bazı sıkıntılar oldu bayada tuzlu oldu bu sefer otelde kalmayı planlıyorum ancak nerede gitsem karar veremedim yaklaşık otel için ayırdığım bi 500-600 lira var (4-5 günlük) nereye gitsem hangi otele gitsem bilmiyorum tatil beldelerinde oturan arkadaşlar varsa bi öneride bulunabilirlermi? Bu arada arkadaşlarım beraber alanya gidelim diyorlar ama onların işi belli olmaz tek gitme ihtimalim var :)

Muğlada çok ucuz tatil köyleri varmış diye duydum mertcim ama duydum bak sonra gidince yer bulamadım ayağına gelme :grin

Ayvalık gidebilirsin Cunda Adası tavsiyemdir. Bozcaada - Datça - Dalaman buralarda iyi tatil köyleri bulursun.

Muğlada çok ucuz tatil köyleri varmış diye duydum mertcim ama duydum bak sonra gidince yer bulamadım ayağına gelme :grin

Gelirim evine kadar sonra balkonda felan yer ayarlamak zorunda kalmayasın :D

----------

Ayvalık gidebilirsin Cunda Adası tavsiyemdir. Bozcaada - Datça - Dalaman buralarda iyi tatil köyleri bulursun.

Geçen sene adaların hepsini dolaştım sakız adası felan çok güzel yerler bu sefer izmire felan yatkın gibiyim balıkesirde fazla gece klubü yoktu :D

Bodrumdaydım bu yaz gümbetde 500 600 tl kral gibi tatilini yaparsın :) Turistin en bol oldugu yerdir :drl

Wow Bodrum resort da çalışıyodum ben denize sıfır olmasada gayet güzel apartlar var günlügü 30 dan başlıyor :)

Altınoluk-Güre civarı güzel apartlar ve butik oteller mevcut. Ayvalık güzel yer ama cunda adasında birşey yok 13 yıldır Akçaya geliyorum her sene düzenli olarak cundaya giderim akrabaları gezdirmeye. Ahh marmaris ahh. Geçen sene gittiğimde bir apart günlük 80 TL den başlıyordu. Ağustos sonuna doğru gitmiştim.

kanka bayramda bizde fethiyeye gidicez ailecek 4 gün için 3 yetişkin kişi düz 2 lira gibi bi rakam çıktı ortaya sanada 700-800gibi bişeye patlar ama otel çok güzel skype gel link vereyim

kanka bayramda bizde fethiyeye gidicez ailecek 4 gün için 3 yetişkin kişi düz 2 lira gibi bi rakam çıktı ortaya sanada 700-800gibi bişeye patlar ama otel çok güzel skype gel link vereyim
Fethiye'ye geldiğinde görüşelim. Bir redbullumu, burnümü iç. ;)

Fethiye'ye geldim bundan 1 ay önce Ölüdeniz'de tatil yaptım :) çok dağlık yer :D
Geldin ve benim bir ice tea'mi içmeden gittin öyle mi?!!!!!!!!
tamamdır ilk sana ulaşcam :D
Tamam cnm bekliyorum. :)

Bende gelebilirim ama redbull tek gitmez karıştırmaya bi blue verirsin :D
Alkolsüz her türlü içeceği ücretsiz olarak ısmarlarım. :D İşin içine alkol girdiğinde olayın da rengi değişti için ücretli tarifeyi uygularız. :D Ama VIP olanından. :D
(1'se 5 geçirdi.)

Alkolsüz her türlü içeceği ücretsiz olarak ısmarlarım. :D İşin içine alkol girdiğinde olayın da rengi değişti için ücretli tarifeyi uygularız. :D Ama VIP olanından. :D
(1'se 5 geçirdi.)

aynı zamanda gelirsek işler bir blue ile bitmez diyim ben :D

(1'se 5 geçirdi.)

Tanıdığa 5x diyorsun :D Denizin dediği doğru bi blue ile bitmez beraber gelirsek :D

@Captain Meta olm o zaman ikiniz aynı zaman gelin, kendi evimde yedirip içirip öyle göndereyim.
(ALKOL YOK.)
@Captain Meta olm ikiniz aynı zaman gelin, sizin apart tarzı bir yere gidelim. Yedirin içirin gönderin beni.
(ALKOL VAR, PARTY HARD.)

Her türlü bizi s*** yani :D
Aparttada yemek derdi çok oluyor orta yollu sınırsız alkol bir otel tercihim o zaman otelden indirir senlede yaparız :D

Geri