• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taurus # Toplu Satış # 115 LvL (Buildsiz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TiLLDoomsday

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Haz 2009
Puanı
4
7 Adet Buildsiz Statsız Karakter.Tüm Detaylar Resimlerde Mevcuttur...

PLagueBR_ozllk.jpg

Karakter Adı : PLagueBR_
Server : Taurus
LvL : 115
SP Miktarı : 2731561
Gold Miktarı : 0 M
İstenilen Karşılık : 30 TL

PLagueBRozlk.jpg

Karakter Adı : PLagueBR
SP Miktarı : 2392133

PLagueW2ozllk.jpg

Karakter Adı : PLagueW2
SP Miktarı : 2563315
Gold Miktarı : 294 M

PLagueWR_ozllk.jpg

Karakter Adı : PLagueWR_
LvL : 112
SP Miktarı : 1764392
Gold Miktarı : 36 M
İstenilen Karşılık : 20 TL

PLagueWRozllk.jpg

Karakter Adı : PLagueWR
SP Miktarı : 2668120
Gold Miktarı : 42 M

PLagueWZozllk.jpg

Karakter Adı : PLagueWZ
SP Miktarı : 2652978
İstenilen Karşılık : 35 TL

sa gene ben :) nbr çar alıcam senden kral_wizardı alan kişiyim serpensten

vay beee ..... ulan zamanında 60 level charlara 50 60 tl verırdık sımdı ise 20 - 30 tl ye 115 level :D

geçmişte hepimiz kazık yemişiz aga :D

HAYIRLI SATISLAR BU ARADA

sa gene ben :) nbr çar alıcam senden kral_wizardı alan kişiyim serpensten
As krdsm tabi :)

vay beee ..... ulan zamanında 60 level charlara 50 60 tl verırdık sımdı ise 20 - 30 tl ye 115 level :D

geçmişte hepimiz kazık yemişiz aga :D

HAYIRLI SATISLAR BU ARADA
Tesekkurler kardesim,gecmiste oyunun zevki vardi oynayan fazlaydi suan talep azaldi arz artti bundan dolayida fiyatlar dustu.

As krdsm tabi :)

Tesekkurler kardesim,gecmiste oyunun zevki vardi oynayan fazlaydi suan talep azaldi arz artti bundan dolayida fiyatlar dustu.

Fiyatlar acaip altında , bilemicem karar senin ama ben 20 30tl vericeğime hiç wermem , he tabi sen parasında değilim adamların işine yarasın diye düşünüyorsan dicek birşeyim yok adamların çok işine yarayabilir :) , Kuzenim Tarusda Char arıyordu ona linki attım , Hayırlı Satışlar.

TillDoomsday kanka ben siteye sepete bile aldım :) çarlardan hangisi istedigimide mesaj olarak attım bi bak ta konuşalım :)

kanka saat 4 de online ol satın alım yapıcaz . PLagueW2 +1 Legend TwoHandedStaff olan 300m paralı çarını .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri