• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tavsiye Laptop

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Beyler kardeşime laptop alıcam ama tek tek parça araştırıcak vaktim bütçe yüksek olsa kendi bilgisayarımdan alıcaktım ama malesef max 1500 bütçe var kullandığınız beğendiğiniz 1500 altı laptopları söyler misiniz?

Çok iyi bende bunu bakıyordum ekran kartıda gayet iyi.

Bende ekran kartı 820m modeli var HP marka.Fifa 15 kasmadan yüksek derecede oynuyorum.NBA 2k15'i oynadım kasma olmadı.Bu modeli ile Fifa 16 rahat oynatır.Baktığın zaman markası da sağlam.Eğer daha iyi bir model çıkmazsa karşına bunu kaçırma derim...

Bende ekran kartı 820m modeli var HP marka.Fifa 15 kasmadan yüksek derecede oynuyorum.NBA 2k15'i oynadım kasma olmadı.Bu modeli ile Fifa 16 rahat oynatır.Baktığın zaman markası da sağlam.Eğer daha iyi bir model çıkmazsa karşına bunu kaçırma derim...

PC Depo'dan 920m ekran kartılı versiyonu aldım piyasa fiyatının 400 lira altına gayet iyi kasa ısınma felan yaparmı bilmiyorum kullanıcı yorumlarında geçmiyordu birde iphone 5 almayı planlıyorum ama ondan bi bilgin varmı?

PC Depo'dan 920m ekran kartılı versiyonu aldım piyasa fiyatının 400 lira altına gayet iyi kasa ısınma felan yaparmı bilmiyorum kullanıcı yorumlarında geçmiyordu birde iphone 5 almayı planlıyorum ama ondan bi bilgin varmı?

Telefon ile yakından veya uzaktan hiç bir alakam olmadığı için yanlış bilgi vermek istemem.Telefon diyorsak [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] Ümit abi yardımcı olur :)

Ben yaklaşık 9-10 aydır Asus X555-LN (i7 işlemci, Nvidia GT 840M ekran kartlı) modelini kullanıyorum ve gayet memnunum. En önemli özelliklerinden biri de ısınma yapmaması, yaptığı zamanlarda da hissettirmemesi. Şuan sıfır fiyatı ne kadar bilmiyorum ama (Ben aldığım zaman 2.800TL olması lazımdı) temizinden 2. el olarak alabilirsin.

Son düzenleme:
Ben yaklaşık 9-10 aydır Asus X555-LN (i7 işlemci, Nvidia GT 840M ekran kartlı) modelini kullanıyorum ve gayet memnunum. En önemli özelliklerinden biri de ısınma yapmaması, yaptığı zamanlarda da hissettirmemesi. Şuan sıfır fiyatı ne kadar bilmiyorum ama (Ben aldığım zaman 2.800TL olması lazımdı) temizinden 2. el olarak alabilirsin.
4 ram 5.nesil i5 940m versioyunu bugün 1.400TL aldım kardeşime umarım dediğin gibi iyidir :)

----------

Telefon ile yakından veya uzaktan hiç bir alakam olmadığı için yanlış bilgi vermek istemem.Telefon diyorsak @Deepblue Ümit abi yardımcı olur :)

Aynen ümit abi baya bi telefon değiştirdi :)
[MENTION=1]Deepblue[/MENTION] ne diyosun abi?

4 ram 5.nesil i5 940m versioyunu bugün 1.400TL aldım kardeşime umarım dediğin gibi iyidir :)

----------

Aynen ümit abi baya bi telefon değiştirdi :)
@Deepblue ne diyosun abi?

iPhone 5 alacağına 5S al. Aralarında fiyat olarak çok fark yok ama özellik, donanım ve performans olarak çok fark var.

Geri