• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tavuklu pilav yapıyorum (Resimleri ekladaam)

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
1 Saat sonra resimler geliyors :)

Evet resim eklerken chorme çöktü sinirlendim yeni ekliyorum.Tarifi buraya yazıp resimleri atıcam uğraşamam :D

Malzemeler;
1 Bardak prinç
1 tane havuç
Kuyruk yağı
Sıvı yağ
Haşlanmış tavuk göğüsü.
Baharat.

Su kaynatıyoruz.Prinçleri bir kaba alıp kaynattığımız suyu döküyoruz. 1 Bardak prinç'e 2 bardak su.Neyse sonra işte şey yapıyoz felan bekliyoz neyse tavaya kuyrukyağı +sıvıyağ atıyoz sonra işte ne xd 10 dakka geçtikten sonra prinçleri süzdürüyoz içine atıyoz tavanın güzelce 1.5 dakika kavuruyoz neyse tekrar üzerine 2 bardak sıcak su koyyoz kapağını kapatıyoz.Ha bu arada prinçlerle beraber havuçları atıyoz unutuyoduk az daha komik şeyler sizi xdddddd Neyse efenim. piştikten sonra (yaklaşık 10 -15 dakika) kapağını açıyoz suyunu çektiyse 1 tane ekmek atıyoz çünkü buharı emiyo bi 10 dakka daha bekliyoz sonra sotelediğimiz tavuk göğüsünü kafanıza göre ya içine ya kenarına öyle işte bukadar.
x0bynR.jpg

KZ2Ydg.jpg

wvYZ4m.jpg

wzQnn9.jpg

eaPXdB.jpg

KlBEvg.jpg

Yanına biraz meze yapmıştım kafanıza göre takılabilirsiniz :D

KlBE2X.jpg

KDo3XO.jpg
Afiyet qeyf olsun qardolar ;)

Son düzenleme:
Geri