• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taxi Rehberi!!!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan TeXaS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

TeXaS

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
1
Neden Taxi?

Daha hızlı lv atlamak veya sp farm yapmak için.Elle veya botla kastığımızı düşünürsek taxi ile daha hızlı bir şekilde lv atlarız.Eğer oyunda fazladan paramız varsa taxi ile karakterimizi kasmak daha kolay olacaktır.

Hangi Levelde Nerede Taxiye Girmemiz Gerekir?

Kendimizden 10-15 Lv yüksek moblarda(yaratıklarda) taxiye girmenizi tavsiye ederim.

Hangi Karakter En İyi/Hızlı Kasar?

En hızlı kasan karakter şüphesiz wizard ve nuker'dir.Çünkü iki karakterinde full int olması,kullandıkları skillerin damagelerinin yüksek olması ve kullandıkları skillerin alan diye tabir edilen tek moba değilde birden çok moba etki etmesidir.Ancak bu karakterlerin yaptığı taxi her zaman en pahalıdır.

Fakat ben şunu da önerebilirim;Bow-xBow(EU Crossbow) karakterlerde çok seri bir biçimde kasar.Her iki karakter yapılandırmasınında kullandığı skillerin damageleri yüksektir.Özellikle xBow(EU Crossbow) karakterlerin skilleri çok müthiş damage vurur.Çin Bow karakterde Combo ve alan skilleri ile gayet iyi taxi yapabilen bir karakter yapılandırmasına sahiptir.Bow-xBow karakterlerin taxileri hem daha ucuz hem de en az wizard ve nuker karakterler kadar hızlı kasabilirler.

InfaMouS;
1 - 30 arasi ONG TAXİ ONERILIR ..

30 - 35 ARASİ BUNWANG TAXİ ONERILIR ..

35 - 40 ARASİ MUJİGİ UJİGİ ONERILIR ..

40 - 45 ARASİ PENON TAXİ ONERILIR ..

45 - 50 ARASİ SONER VEYA YETİ ONERILIR ..

50 - 55 ARASİ CAVE ONERILIRILR ..

55 - 60 KARA ONERILIR ..

60 - 70 ARASİ NİYA SPİNER..

70 - 80 ARASİ İSE TRİBELLER ..

Oyuna yeni başlayanlara rehber olması amaçlı hazırlanmış bir çalışmadır!

Umarım herkes beğenir...

Güzel ama hangi lwl aralıklarında hangi taxilere girileceginide ekleseydin bilmeyenler için iyi olurdu :)

Güzel ama hangi lwl aralıklarında hangi taxilere girileceginide ekleseydin bilmeyenler için iyi olurdu :)

Teşekkür ederim.Lv araklıklarında hangi taxiye girileceği ile ilgili bir konu hatta site üyelerinde birinin yapmış old. bir program bile var old. için gerek duymadım...

coğu kişi biliyodur ama bilmeyenler için iyi olmus saol...

Ben heMen Yrdmcı Olıyım !

1 - 30 arasi ONG TAXİ ONERILIR ..

30 - 35 ARASİ BUNWANG TAXİ ONERILIR ..

35 - 40 ARASİ MUJİGİ UJİGİ ONERILIR ..

40 - 45 ARASİ PENON TAXİ ONERILIR ..

45 - 50 ARASİ SONER VEYA YETİ ONERILIR ..

50 - 55 ARASİ CAVE ONERILIRILR ..

55 - 60 KARA ONERILIR ..

60 - 70 ARASİ NİYA SPİNER..

70 - 80 ARASİ İSE TRİBELLER ..

TEŞEKKURLER..

Bilmeyenlere yol gösterici bir çalışma olmuş teşekkürler ama yetilere girmeyin derim

Paylaşım İçin Teşekkürler :beer

InfaMouS Sanada Teşekkürler GüzeL Paylaşım :beer

Herkese Teşekkür Ederim InfaMouS Arkadaşımızın Mesajını Konuya Ekledim...

Arkadaşlar Alexander 47 lvl Warlock adı _NLP_ ıd:phyattack pw:kafasiniye İsteyen Alıp oynasın Teşekkülerinizi bekliorum!!!!

Arkadaşlar Alexander 47 lvl Warlock adı _NLP_ ıdhyattack pw:kafasiniye İsteyen Alıp oynasın Teşekkülerinizi bekliorum!!!!
Mesajın yeri burası değil
Diğer yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim....

arkadaşlar bunları herkez bilir ama meselaa yuksek lwl bir çarı olan çar almış olan oyunu bilmeyen arkadaşlar olabilir onlar için kac lwlde ne taxisi ve fiyat belirlemek içinde emek harcayıp hazırlaya bilrsiniz bence o dediğim konu daha çok ilgi görülür

Geri