• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taxi Tool v2.5 Final

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
maxigamelogo.png

Kullanımı ve kurulumu basit , taxilerde işimize yarayacak , kullanışlı programlardan biri Taxi Tool .

Programdan Görüntü

taxitoolgn5.png

Download : TaxI_TooL_v2.5.rar
VirusTotal : VirusTotal - Free Online Virus, Malware and URL Scanner(0/43)

Programın Yapımcısı TheOffspring ' e Teşekkürler

İyi Kasılmalar

konu hortlatma gibi olmasın ama bu trojan galiba bunu açtım görev yöneticisinde 3.exe diye birşey açıldı kapatınca tekrar açılıyor aratınca çıkmıyor. -,-"

C:\Documents and Settings\Bilgisayar Adı\Local Settings\temp
kısmına taxi programı kendini kopyalamış ve 3.exe var ad değiştirip TRAVELERZ.exe olarak var şuanda.

ee neden senin taramanda 0 virüs çıkıyor konu hortlasın beyler adam içine virüs atmış

Git araştır o zaman bunu indiren kaç kişi zarar görmüş ? Ya da şikayet etmiş. ? Konuya yazmışım zaten yapımcı ben değilim diye. Ayrıca link de orjinal konudan alıntı. Yani yapımcıya ait.

VİRÜSLÜ DOSYA BU KADAR DA BELLİ EDİLMEZ Kİ :d:d:d: RAT DOSYASI VAR İÇİNDE UZAK DENETİM İÇİN ...:d:d:d SAKIN İNDİRMEYİN BEYLER...

- - - Güncellendi - - -

Kardes bu program msstdfmt.dll hatası veriyor hata ile ilgili birsürü ayar yaptım yine çalışmadı sen sunun senin pc de çalışır biçimde olacak sekilde linkini atar misin

- - - Güncellendi - - -

ProgramıN çalışır linkini ben Baska yerden buldum ordada aynı hatayi veriyor

- - - Güncellendi - - -

Ayrıca bu konu ile kimse ilgilenmiyor gibi duruyor

Geri