• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Taze Taze Gece Haberleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan BlackDoor
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

BlackDoor

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2011
Puanı
62
LIAN-1.JPG

Bu gece olanları bir toplayalım.

Resimler Ermenistan'da ki bir haber ajansının geçtiği haberden alındı. Bu gece bu ilginç görüntüleri çekmişler Ermenistan'da. İlginç değil mi?

Daha da ilginç bir konuya geliyoruz. Aynı görüntüler Iğdır ve Diyarbakır'da da görülmüş. Görgü tanıkları var çok sayıda. Bu görüntülerin yaşandığı yerlerdeki bir diğer benzerlik de havada oluşan koku.

LIAN-2.JPG

Bu ışık ve sonrasında oluşan kokunun nedeninin; havada biriken fazla elektrikten kaynaklanan patlama.

Diyarbakır ve Iğdır'daki bu olayı konuşurken Ermenistan da da yaşandığını öğrendiğimde o bölgede bir gariplik olduğunu düşündüm. Üzerine bir de Azerbaycan'ın Ermeni sınırında da gözlendiği haberi gelince..

Çok geçmedi merkezi Tekirdağ olan bir deprem yaşandı.

LIAN-3.JPG

Haarp hakkında ne kadar bilginiz var, ne kadar inanırsınız ne kadar inanmazsınız bilmem ama sadece 2 saat içinde gelişen tüm bu olayları bir tesadüf diye açıklayamazsınız.

Video ise Azerbaycan'dan.

Bu video Ermenistan'dan.

Efendim Herkeze iyi geceler dilerim Sağlıcakla esenlikle kalın bir gece haberlerinin daha sonuna gelmiş olduk. ßß

Son düzenleme:
​Bu olaylarla bir ilgisi var mıdır bilmem ama HAARP diye bir şeyin olduğu aşikar.

Azerbaycan ermenistan sınırında çatışma oluyor bunu yaklaşık 3 saat önceki bir haberde okumuştum ığdırdan bu sınırda toz ve ışık bulutu gördüklerini söyleyenler varmış zannediyorum bu görüntüde çatışmadan geliyor ilk videoda top sesleri duyulabiliyor.

Az önce haber gördüm ermenistan azarberycanla savaşta şeklinde doğrumudur bilmem facede kocaeli gazetesi paylaştı

Şuan Azeri-Ermeni savaşı çıktıgı haberi dolaniyor. İns. yalan haberdir

Arkadaşlar ufo falan değilmiş Rusya kıtalar arası balistik füze denemesi yapmış.

"beyler bu istiklal de seyyar satıcıların havaya attığı ışıltılı oyuncaklardan. rahat olun."

Geri