• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Team Fight aninda kasma problemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Prograf
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Prograf

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2010
Puanı
59
Arkadaslar pcyi yeni formatladim icinde w7 home premium mevcut.Bilgisayar ozeliklerim cok parlak degil ama kasmamasini umid ediyordum.TFlerde fps 3-5-10 falan yani o derece oyun genelinde 50-60 arasi dalgalaniyorum.Oyunun sesi kapali goruntu ayarlari en dusukte ve pc'ye ait her turlu guncelleme yapildi.Bilgisayarin gucu yetmiyor diyecekseniz ve eminseniz ram'ini ve ekran kartini degistirebilirim.Ama onceligim bu sekilde cozum bulmak.Sadece pcyi lol atmak icin kullanicam.

speed fan yükle botlarla custom game aç 5v5 sonra oyun sonlarına doğru speed fan ve fpsnin ekran görüntüsünü at yardımcı olayım.

dostum ilk önce "ekran-işlemci-ram" bilgilerini yaz ona göre bir şeyler söyliyim. böyle söylersem g*tümden sallamış olurum biraz :d

Deniyorum simdi.

speed fan yükle botlarla custom game aç 5v5 sonra oyun sonlarına doğru speed fan ve fpsnin ekran görüntüsünü at yardımcı olayım.

Sorun botlarla degil , 5v5 botlarla oynadigim zaman 0 lag 0 donma-kasma.Abimle denemek icin ARAM'a girdik orda her tfde agirlasiyor inanilmaz.Birde bende yeni tema yuklu FPS ye nerden bakildigini bilmiyorum.

dostum ilk önce "ekran-işlemci-ram" bilgilerini yaz ona göre bir şeyler söyliyim. böyle söylersem g*tümden sallamış olurum biraz :d

Sen istedigini yaz kardes senin totona kurban :* :D

gA5lmL.jpg

----------

Birde puanlamasi su sekilde belki isinize yarayabilir.

3aD2P9.jpg

Geri