• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Teemo hakkında

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrCaner
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrCaner

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Ara 2011
Puanı
171
teemoya merak sardımda yeni patchle birlikte rakip şampiyona her vurulduğunda para kazanılıyor diye biliyorum teemonun mantarlarına rakip şampiyon çarparsa para kazanıyomuyuz ve can emme itemlerinde teemonun pasifi magic vurduğunda can emiyormu acaba ? rylais alınca her magic vuruşunda slow vuruyor ya rakip şampiyon mantara çarpdığında slow mantarın slowunamı ekleniyor yoksa mantarın slowu yokmu oluyor :( bu soruları cevaplarsanız sevinirim :D

teemoya merak sardımda yeni patchle birlikte rakip şampiyona her vurulduğunda para kazanılıyor diye biliyorum teemonun mantarlarına rakip şampiyon çarparsa para kazanıyomuyuz ve can emme itemlerinde teemonun pasifi magic vurduğunda can emiyormu acaba ? rylais alınca her magic vuruşunda slow vuruyor ya rakip şampiyon mantara çarpdığında slow mantarın slowunamı ekleniyor yoksa mantarın slowu yokmu oluyor :( bu soruları cevaplarsanız sevinirim :D

öncelikle hervuruşta para gelmiyor şimdilik ilerde ne olur bilmem :D

ister ad kas ister ap kas life steal veya vampirc illaki diğer herolardaki gibi can gelmiyor az biraz geliyor ama teeomoya yetiyo o canda zaten atackspeed
mantar slow verir sadece 2tane slow birleşmez

sanırım yeni gelen masteryleri söylüyorsun menzilli şampiyonlar için 3 gold veriyor 5sn cd var pek önemli deil boşuna uplama onu

O dediğin mastery UTILITY kısmının en altlarında support karakteri için açılmış bir mastery.Sen gidip teemoya o masteryleri alırsan tamam gold kazanırsında Offense kısmındeki fazladan AP + AS tarzı senin daha çok işine yarayacak masteryleri açamazsın buda senin için kötü olur eğer support oynıycaksan isteğe göre açabilirsin.

Life steal olayına gelince Teemonun oto atakları vurduğu Atack DMG ek olarak "Toxic shot sanırım skillin adı yanlış hatırlamıyorsam" E skilli sayasinde pasiften AP de vurur.Life steal vurduğun AD kadar can çeker.Yani diyelim %10 life stealin var oto atağın 100AD + 50AP(pasif) vuruyosa 150nin %10 değilde 100ün %10 kadar can ekler.

Umarım anlamışsındır açıklayıcı bi dille anlatmaya çalıştım ama :D

ya benim para geliyo dediğim şey masteryde göstermiyordu la videoda adam diyordu yakından vuran şampiyonlar daha çok uzaktan vuran şampiyonlar daha az para alıcak böylelikle ks sistemi sinir bozucu olmıcak felan yalanmı attı acaba :D

Geri