• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Teknik Yardım Bölüm Kuralları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
51dml0.png

1.
Genel forum kuralları burada da geçerlidir.

2.Konu açmadan mutlaka daha önce aynı içerikli konu açılmış mı diye arama yapınız.

3.Konu başlıkları anlamlı olmalıdır.''Acil,yardım,help'' gibi konu başlığı ile konu açmamalısınız. Konunuzun içeriği ile konu başlığınız ilişkili olmalıdır.

4.Geçerliliğini yitirmiş,1 aydan eski konular,Konu Çözüldü olarak ayarlarlanmasa bile silinir.

5.Mümkünse sorununuz ile alakalı görseller koymaya çalışın bu size yardımcı olmamızı kolaylaştıracaktır.​

6.
Bu bölümde konu açan herkes kuralları kabul etmiş sayılır.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri