• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[TEKNOLOJİ]Galaxy S3'te Ekran Görüntüsü Alma

pureLove

future awesome
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 May 2009
Puanı
787
21obwad.png

Hepimizin bildiği standart yollarla ekran görüntüsünü yakalayabiliyoruz. Peki ya diğer metotları biliyor musunuz? İşte Galaxy S3 ile hayatımıza giren yeni ekran görüntüsü alma metodu.
maxicon1.png

Samsung'
un yeni amiral gemisi Galaxy S3, performansın yanında pek çokyeni sensör hareketlerini de kullanıcılara sunuyor. Sensörlerle algılanan ve yazılımla kullanılabilir hale getirilen bilgiler, günlük hayatta telefon kullanımını oldukça kolaylaştırıyor.Samsung, daha önceki TouchWiz arayüzünü kullanadığı modellede Hometuşu ve güç tuşuna aynı anda basarak ekran görüntüsü almamızı sağlıyordu. Aynı anda iki tuşa basmak, iki elinizi birden kullanmanız anlamına geliyor. Bu da günümüz teknlojisinde çok pratik değil.Samsung yeni ekran alma methodunu Galaxy S3'te kullanmaya başladı. Bu ekran alma tekniğiyle çok kolay bir şekilde ekran görüntüsü alınabiliyor. Hemen sizler için amatör bir şekilde, cep telefonundan videoya aldım. Pratik bir şekilde izleyip, telefonunuza uygulayabilirsiniz.

İyi seyirler.
maxicon1.png

maxicon1.png
Not: Video HTC Desire C ile, 640 x 480 piksel çözünürlükte çekilmiştir
maxicon1.png

Videoda görmüş olduğunuz gibi Galaxy S3'de ekran görüntüsü almak oldukça kolay. Elinizin kenarını soldan sağa ya da sağdan sola sürüklemeniz yeterli.

[ACIKLAMA]Forumda bir çok kişide Galaxy modelinde telefon var bu konuyu açma gereği duydum.[/ACIKLAMA]​

Bilgilendirme için sağol. Yararlı konu. Ben S2 kullanıyorum ve memnunum :pro -S3 cebime sığmazz :haha

Geri