• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Teknosa Garantisine Neler dahil ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rhydon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2014
Puanı
7
Arkadaşlar ben telefon alırken 1 yıllık teknosa garantisi yaptırdım bu garanti çoğu şeyi kapsıyormuş sanırım 1 yılın sonunda telefonu sertçe yere vurup parçalasam bana yenisini verirlermi ?

Hayır bitmeden yani adamlarla konuştum telefona ne olurlarsa garanti altında dediler inanmadım pek yalan olmasın :)

Tabiki vermezler.Cam çizintisi vb. durumlarda değiştirirler okadar aşırıya kaçma :)

bende modem alırken ek ücret ödeyip teknosa garantisi yaptırmıştım garanti sonunda getir değiştirelim demişlerdi :D

o iş öyle iki günde olan birşey deyil :D önce telefonu elinden bir güzel alırlar tamir etmeye çalışırlar bu süreç her zamanki gibi çooook çooook uzun dur 3 hafta belki 5 hafta beklersiniz ve şanslıysanız para iadesi yada ürün deyişimi alabilrsiniz yinede bagzı durumlarda reddedilebiliyor :D bende teknosadan bir ürün almışdım ancak pişman oldum diyebilrim çünkü yapılan yorumlar o garantinin gerektiği gibi kullanılamadığı gösteriyor. pişman olan çok fazla kullanıcı var.

arkadaşlar 5s imin arkasında 3 tane kılcal çizikler olmuş alalı 1 ay olmadı bıle 20 gün oldu sinirimi bozdu kılıf felende almamıştım napayım sizce :)

Saçmalıktan başka birşey değil. Öyle olsa adam 1 yıl dolmadan telefonu bozar yenisini alır veya parasını alır başka bir telefon alır. :)

ek garanti yaptırdıysan, bildiğim kadarıyla atıyorum senden kaynaklı bir hatanın, yani dediğin gibi vurdun kırdın, telefonu senden para almadan ücretsiz tamir ettiriyorlar markanın servisine, eğer edilemiyor ise, ödediğin meblanın %70ini iade yapıyorlar böyle birşey olması gerekiyordu

Geri