• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon almadan forumları çok kurcalamayın.

Soulabsorberr

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2014
Puanı
20
Arkadaşlar merhaba;

3310 telefonum var yıllardır memnunum ancak biraz da teknolojik birşeyler yapalım dedim.Yeni nesil telefonları araştırayım dedim.Her türlü telefonu araştırdım o onu kötülüyor, diğeri başka markayı kötülüyor. İşin içinden çıkamadım insanı delirtiyorlar resmen. General Mobile Discovery alacaktım, herkes şarj soket sorunu var diyor.Telpa telefonu alıyormuş 50 tl alıyormuş müşteri hatası diyip geri gönderiyormuş.Varmı 0-1000 tl arası telefonundan memnun olan.General Mobile Discovery ne güzel aklıma yatmıştı aklımı çeldiler.

Discovery Şarj Soketi sorunu ilk partilerinde geçerliydi. Şimdiki serilerinde öyle bir şey yok. Ben, telefon çıkar çıkmaz alan müşterilerden biriyim. Benimde kendi kendine şarj soketi gitmişti. Garantiye gönderdiğimde 50TL falan almadılar. Öncelikle o hikaye. İkinci mesele, dediğim gibi ilk partilerde geçerliydi. Şuan bile alan bir çok arkadaşım var. Böyle bir sorunla karşılaşmadılar. Gidip Discovery alabilirsiniz.

Gm discovery çok kaliteli bende kullanıyorum. Gm discovery 2 satışa sunuldu onu alacağım piyasada bulamıyorum,şuan stok sınırlı çok güzel bir telefon .

Yav kardeşim ilk geldiğinde aldı telefonu GM Discovery hiçbir sorunu yok on numara telefon ama illa aklımı çeldiler diyorsan ben HTC Desire 500 kullanıyorum tam bir internet telefonu ve kamerası çok iyi.(Beğenmezsen one serisinede bakabilirsin.

Ben sat Discovery al derim,Discovery kullanıyorum 7-8aydır 1 tane bile sorun olmadı, ekranı tam istediğim büyüklükte,rahatlıkla cepte taşınıyor,oyun oynanıyor

herhangi bir oyunda kasmıyor çok çabuk ısınmıyor ve şarj aletine bağlı kalmıyorsun,yakında kitkat da gelicek (beta da )

kamerası çok iyi

ayrıca iphone veya s5 alacağına 4-5tane Discovery alabilirsin :D elite ile takas önerdiler kabul etmedim bana Discovery yetiyor zaten her çıkan üst modeli alma gibi bir alışkanlığım da yok

Ben sat Discovery al derim,Discovery kullanıyorum 7-8aydır 1 tane bile sorun olmadı, ekranı tam istediğim büyüklükte,rahatlıkla cepte taşınıyor,oyun oynanıyor

herhangi bir oyunda kasmıyor çok çabuk ısınmıyor ve şarj aletine bağlı kalmıyorsun,yakında kitkat da gelicek (beta da )

kamerası çok iyi

ayrıca iphone veya s5 alacağına 4-5tane Discovery alabilirsin :D elite ile takas önerdiler kabul etmedim bana Discovery yetiyor zaten her çıkan üst modeli alma gibi bir alışkanlığım da yok

Discovery II hakkında düşüncelerin neler ?

Telefon alırken forumlarında neden okuyorsunuz ki? Oraya genelde telefonu beğenmeyip çamur atanlar olur. Ayrıca telefonun iyi olduğunu bilen adam neden yazsın ki?

Gelelim senin konuya bende de diskavri var ve memnunum bütün uygulamaları vs açıyor tek bir tek craxy taxi city rushda kastı zaten konuda açan telefon fazla yok. Son diyeceğim şey ise telefon biraz nazik benim telefonun ekranını kırdım bir sürü sorun vs çıkardı dikkatli kullanmak gerekiyor :)

Nokia Lumia deneme imkanım oldu.720 vardı.Şarjı ve stabilliği iyi telefon fakat mağaza çok çok gerilerde.Güncel şeyleri istiyor insan bir süre sonra.İnstagram bile yeni yeni stabil oldu 6tag var o daha iyi :) 6sec te vine oluyor :D

Şöyle diyebilirim sana Nokia şirketi artık windowsun biliyorsundur windows mobile yeni bir işletim sistemi ve çıktığından beri çok yol kat etti ve çok gelişti en hızlı ve stabil uygulamalar geldi ve windows mobile işletim sistemine öyle bir güncelleme getirdilerki bütün eksikleri kapandı ve diğer işletim sistemleriyle yarışır hağle geldi şuanda en stabil ve hızlı çalışan işletim sistemi windows mobile kış aylarında zaten yeterince ağırlığını koyacaktır. Biraz araştırma yapmak insana kesin çözümleri ve ileriyi gösterebiliyor. :)

Ben yedirdim samsunga gayet memnunum , ayrıca ailemin 1 aylık yemeklik ,yiyecek,meyve,sebze, abur cubur'u vardı ordada sıkıntı olmadı (:

Herkesin aile durumu, sorumlulukları, hobileri farklı tabi saygı duyarım :) General mobile discovery'e karar verdim sanırım. HTC desire 500 düşünüyordum 4 gb hafıza ve 1.2 gb kullanılır beni biraz hayal kırıklığına uğrattı.

Herkesin aile durumu, sorumlulukları, hobileri farklı tabi saygı duyarım :) General mobile discovery'e karar verdim sanırım. HTC desire 500 düşünüyordum 4 gb hafıza ve 1.2 gb kullanılır beni biraz hayal kırıklığına uğrattı.
Tabii ki farklı beni o yorumu yazmamın sebebi , samsung ve iphone hiç bir özelliği yok boş yere para veriliyormuş gibi düşünmenden dolayı "Samsung,iphone gibi markalara para yedireceğime"

discovery'nin yeni serilerine mesaj olarak = gonderırsen telefon kapanıyor bu işlemi birkaç kez tekrarladıgın da ise bazı verileri kaybedebiliyorsun :D

Geri