• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Anket

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangisini Tavsiye Edersiniz

• LG G2

Kullanılan: 3 75.0%
  • Sony Xperia Z1 ve SP

Kullanılan: 1 25.0%
  • HTC HTC One M8 Mini

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4
  • Anket kapatılmış .

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Arkadaslar bu konuda çok başınızı ağrıttım farkındayım ama biliyorsunuz parada kolay kazanılmıyor ve alırkende dayanıklı güzel birazda farklılık olsun istiyorum açıkcasıda cok yüksek miktar vermektende kaçındım telefona sonucta genc adamız zora düstümü sıkıntılar yasıyoruz illaki kösede para kalması her zaman yararlı olucaktır o yüzden 3 telefon arasında kararsız kaldım bu telefonları gördüm baktım inceledim ve sizlerede sunmak istedim :)

1-) LG G2
2-)Sony Xperia Z1 ve SP
3-)HTC Desire ve HTC One M8 Mini

Geri kalan tercihleri kafamda eledim görüşlerinizi bekliyorum :)

Bana kalırsa Sony Xperia Z Ultra al ama büyüklüğünden kullanamam dersen Sony'den devam et çünkü su geçirmez özelliği var ve + olarak stamina mod var tavsiyem sony :)

eger varsa bütcen iPhone 6s denemeni tafsiye ederim uzun suredır kullanıyorum beni şu ana kadar yarı yolda bırakmadı.
birde Samsung s7 var eger andriod alcaksan illa bunu alabılırsın.

vestel i de bence göz önünde bulundur, yerli olduğu için gümrük vergisi ödemiyor ve bundan dolayı fiyat-kalite orantısı diğerlerine göre daha iyi.

Geri