• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Ekranını Bilgisayara Yansıtma - Mobizen (Root Gerektirmez)

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Merhabalar,

Android cihazlar için geliştirilmiş olan Mobizen isimli uygulama sayesinde bilgisayarımızdan Android Telefonumuzu kolay bir şekilde kontrol edebilir ve birçok işlemi kolaylıkla birkaç tık ile halledebiliyoruz.

Mobizen uygulaması Android için geliştirilmiş olan en popüler en kullanışlı Dosya Transfer ve cihaz kontrol programlarından birisidir, ayrıca benim de severek kullandığım vazgeçilmez favorilerim arasındadır.

Daha önce AirDroid uygulamasının anlatımını paylaşmıştım sizinle ancak AirDroid uygulamasında ekran görüntüsünü bilgisayara aktarmak için telefonununuzun rootlu olması gerekiyordu bu da bazı kullanıcılarda sıkıntıya sebebiyet veriyordu. Mobizen uygulamasının güzel yanı ise hiç bir şekilde root gerektirmemesi. Ayrıca telefonunuzun ekranını bilgisayara aktardıktan sonra mouse ve klavye ile kontrol edebiliyordunuz.
maxayrac3.jpg

Gerekliler :

Mobizen Uygulaması :
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rsupport.mvagent

Mobizen Web Kontrol Arayüzü & PC Uygulamasını indirme :
https://www.mobizen.com
maxayrac3.jpg

Kullanımı :

- Yukarıdaki linkten veya cep telefonumuzdan Google Play Store'a giriş yapıp arama kısmına Mobizen yazarak uygulamayı bulup cihazımıza kuruyoruz.

- Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırıyoruz ve hizmet şartlarını kabul edip kendimize bir hesap oluşturuyoruz ve hesabımız ile giriş yapıyoruz.

- Mobizen web sayfasına girip pc uygulamasını indirip kuruyoruz ve çalıştırıyoruz ve telefonumuzu usb kablosu ile bilgisayarımıza bağlıyoruz.

- Mobizen pc uygulamasından daha önce cep telefonunumuz üzerinden oluşturduğumuz mobizen hesabımızın mail ve şifresi ile giriş yapıyoruz ve kısa bir süre içerisinde bağlantı sağlanıyor.

- Cihaz bilgisayara bağlandıktan cep telefonunuzun arayüzü olduğu gibi pc ekranınıza geçiyor ve pc üzerinden Mobizen'in tüm işlevlerini kullanmaya başlayabiliorsunuz.
maxayrac3.jpg

Videolu Anlatım :

paylaşım için teşekkür ederim

Ancak GM Discovery telefonlarda işe yaramıyor mu? cunku bağlantıda sorun olusuyor.

USB hatası veriyor ayarlarını yapıyorum ama hata değişmiyor Hata ayıklama acıyorum ayarlardan söyledıgı gıbı ama olmuyor sizi GM Discovery'de test etme şansınız var mı veya GM Discoverykullanıp yukleyen var mı ?

fail.jpg

Android olması yeterlidir. Telefon farketmez. USB portlarını ve sürücüleri kontrol edin.

@kolx

port derken ? sadece hata ayıklama acılması lazım dıyor uste acıyorum ama gene olmuyor wi-fi den nasıl baglana bılırız öyle denemek lazım

Farklı bir USB girişinde dene, windows sürücü yazılımlarını güncelleştir. Telefonu bağladığında telefon otomatik gerekli olan yazılımı yükleyecek bilgisayara. Gerekli yazılımları yükleyemez ise açmaz.

çok sağol ilk defa duydum böyle birşey olduğunu hemen deniyorum

Farklı bir USB girişinde dene, windows sürücü yazılımlarını güncelleştir. Telefonu bağladığında telefon otomatik gerekli olan yazılımı yükleyecek bilgisayara. Gerekli yazılımları yükleyemez ise açmaz.

tüm yazılımları güncelledım telefon ve pc ama olmadı bu hata verıyor

bu arada USB takınca telefon pcye birsey yuklemedı manuel nasıl yuklerız o yazılımı ?

d4N6BD.png

USB ile bağlayınca gayet akıcı.
Merhaba hocam.
Bu konu için üye oldum, ben de yapamadım bunu. USB ile bağlanıyorum fakat PC sürümünde giriş yapamıyorum. Mail ve şifremi doğru yazdığıma eminim. Mail ve şifre yazdıktan sonra CONNECT diyorum fakat hiçbir şey olmuyor. Altta captcha kodu çıkıyor, onu girince de hiçbir şey olmuyor. Yardımınızı rica ediyorum.
Cihazım Sony Xperia z3 Compact
AAGgmX.png

Root gerektirmiyorsa denemekten zarar gelmez. Teşekkürler.

Geri