• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Ekranını PC'ye Aktarma - Samsung Sidesync

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Telefon ekranını bilgisayara yansıtmak / aktarmak için hali hazırda piyasada birçok uygulama bulunuyor. Daha önce bunlardan en popüler olanları AirDroid ve Mobizen uygulamalarının Videolu rehberlerini paylaşmıştım. Bu konuda ise sadece Samsung cihazlarda kullanılabilen ve Samsung tarafından geliştirilen oldukça pratik bir kullanıma sahip olan Samsung Sidesync uygulamasının videolu rehberini sizler ile paylaşacağım.
maxayrac3.jpg

Uygulama İndirme Linki: http://goo.gl/9tJr04

Not: Sadece Samsung Cihazlar ile çalışmaktadır.
maxayrac3.jpg

Videolu Anlatım Rehberi:

Geri