• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon hakkında yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xRaye
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xRaye

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Eki 2013
Puanı
10
Selam beyler Turkcellden faturaya ek telefon alacagm faturama Galaxy s3 ve samsung s4 mini çıkıyor sizce hangisi daha iyi s4 minin normal s4 ile farkı sadece boyutumu yoksa donanımsal olarak farklılıklar varmı ? Yardımcı olursanız sevinirim

S4 mini daha iyi
Sadece boyut değil işlemci farkliliklari da var

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Teşekkür ettim sence kullanışlımı s4mini ? daha önce hic kullanan görmedim fikirlerinizi bekliyorum beyler

Ya çok kararsız kaldım ne yapacagım bilmiyorum :D

S4 miniyi S3'ten üstük kılan tek özelliği 1.5 gb ram olması

Bence S3 almalısın hem işlemci bakımından hem şarj süresi bakımından S3 kat ve kat daha iyi.

Geri