• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Konusunda Çok Kararsızım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Glavier
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Glavier

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Tem 2009
Puanı
2
Merhaba arkadaşlar [h=1]Huawei Ascend Mate bu telefonu daha önceden kullanan birisi varmı yada tavsiye edermesiniz bu ürünün dikkatimi çeken yönleri 6.1 ekrana sahip olması ve sarjnın çok uzun süre gitmesi
Generel mobile burada gördüm ilk araştırdım ama açıkcası 4.7 inç ekran bana biraz küçük geldi ascend mateyi gördükden sonra generalmobile şuan 700 TL ascend mate 880 TL ikisi arasında çok kararsızım ancak Ascend mate güncelleme almayacağı konusunda söylentiler okudum aklımda da Lg Optimus G Pro varda ancak oda 1.500 civarında sizce ne yapmalıyım Ascend mate hakkında bilgi verirseniz sevinirim %60 Ascend Mate taraftarıyım.[/h]

General Mobile Discovery arkadaşımda vardı model olarak htc ye çok benziyo ama ben pek beğenmedim açıkcası onu alcağına maddi durumun varsa htc almanı önerrim kendim kullanıyorum çok memnunum Huawei Asced Mate gerçekte hiç görmediğim bir telefon ama görünüş olarak çok sağlam durduğunu söyleyebilirim.

General Mobile Discovery arkadaşımda vardı model olarak htc ye çok benziyo ama ben pek beğenmedim açıkcası onu alcağına maddi durumun varsa htc almanı önerrim kendim kullanıyorum çok memnunum Huawei Asced Mate gerçekte hiç görmediğim bir telefon ama görünüş olarak çok sağlam durduğunu söyleyebilirim.

İnceledim GMD ile ascend mate arasında sadece 180 TL lik bir fark var sarj süresi ve ekranı ise bunu bence karşılıyor şu sıralar en fazla verebilceğim fiyat 900 gibi gözüküyor 1.300 1.400 lere malesef çıkamıyorum Lg Pro yu çok istiyordum ama malesef onuda karşılayamıyorum 3 gündür ascend mate yi araştırıyorum fiyatı oldukça düşmüş çünkü ascend mate 2 yolda burda diğer modeline ilerde güncelleme verebileceğini gösteriyor bilgilendirme için teşekkür ederim

Huawei teknik özellikleri olarak hoş bir telefon bende p6 almak istemiştim ilk çıktığında açıkçası kasasınıda çok beğeniyrum note3'ten sonra beğendiğim en şık telefon.

Gel gelelim kimse önermedi yazılımsal hataları çok fazla, ve ekran kalitesi dokunmatiği asla kaliteli değil bunu duyarak değil kendi incelemem sonucu söylüyorum.

Yazılımsal hataları discovery gibi giderirse güncelleme yaparak o zaman huawei marka telefon alınır.

Öncelikle telefon tablet-telefon kategorisine giriyor note 3 galaxy mega gibi telefonlar ile karşılaştırırsak daha iyi olur. :)

Öncelikle işlemcisinden bahsetmek istiyorum ARM Cortex A9 4 çekirdekli 1.5 ghz işlemci var Mate modeli bu işlemciyi kullansa da günümüz işlemcilerinde biraz sönük kalıyor diyebilirim.

Arka kamerası 8 mp 1080 hd video çekebiliyor bence gayet iyi bir kameraya sahip ama ön kamerası için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim çünkü 1 mp kamera var malesef.

Bataryası gayet iyi 4050 mah şarj konusunda pek sıkıntı çekmeyeceğinizi zannediyorum.

Yaptığım araştırmalarda tek el ile kullanmanın baya zor olduğu bir telefon modeli vede kalın bir telefon.

Son olarak NFC desteği de yok.

Fiyatı 800-1000 tl arası

Fiyatına göre alınabilecek bir telefon modeli kullanıcı yorumlarını okuduğum da bir çok kişi memnun :)

Son düzenleme:
Huawei teknik özellikleri olarak hoş bir telefon bende p6 almak istemiştim ilk çıktığında açıkçası kasasınıda çok beğeniyrum note3'ten sonra beğendiğim en şık telefon.

Gel gelelim kimse önermedi yazılımsal hataları çok fazla, ve ekran kalitesi dokunmatiği asla kaliteli değil bunu duyarak değil kendi incelemem sonucu söylüyorum.

Yazılımsal hataları discovery gibi giderirse güncelleme yaparak o zaman huawei marka telefon alınır.
Benimde aklıma tek takılan nokta o güncelleme gelir mi gelmez mi onu düşünüyorum ascend mate 2 yolda tarzı haberler okudum sanırım beklemekte fayda var

----------

Öncelikle telefon tablet-telefon kategorisine giriyor note 3 galaxy mega gibi telefonlar ile karşılaştırırsak daha iyi olur. :)

Öncelikle işlemcisinden bahsetmek istiyorum ARM Cortex A9 4 çekirdekli 1.5 ghz işlemci var Mate modeli bu işlemciyi kullansa da günümüz işlemcilerinde biraz sönük kalıyor diyebilirim.

Arka kamerası 8 mp 1080 hd video çekebiliyor bence gayet iyi bir kameraya sahip ama ön kamerası için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim çünkü 1 mp kamera var malesef.

Bataryası gayet iyi 4050 mah şarj konusunda pek sıkıntı çekmeyeceğinizi zannediyorum.

Yaptığım araştırmalarda tek el ile kullanmanın baya zor olduğu bir telefon modeli vede kalın bir telefon.

Son olarak NFC desteği de yok.

Fiyatı 800-1000 tl arası

Fiyatına göre alınabilecek bir telefon modeli kullanıcı yorumlarını okuduğum da bir çok kişi memnun :)

Gmd ile Ascend mate modellerini karşılaştırmadım açıkcası sadece iki telefonuda düşünüyorum belirtdiğim gibi aklıma ascend mate de ancak kamerası gravity de ekranı kötü dediği için biraz soğudum yazımsal hatalarını düzelirse ascend mate almayı düşünüyorum olmazsa gmd daha alternatif duruyor yorumunuz ve araştırmanız için çok teşekkürler

Ben iphone 5 i satıp Genaral Mobile alıp memnun kaldıysam inan sende kalırsın. Ben iphone kullanırken çok üstten bakıyordum bu tarz telefonlara taki jant'a düşüp elime alana kadar :haha En güzeli Şarj' ı ya sabahtan akşama kadar elimde konuşuyorum+Mesaj atıyorum+oyun oynuyorum neredeyse 30 saat gidiyor :D

Ben iphone 5 i satıp Genaral Mobile alıp memnun kaldıysam inan sende kalırsın. Ben iphone kullanırken çok üstten bakıyordum bu tarz telefonlara taki jant'a düşüp elime alana kadar :haha En güzeli Şarj' ı ya sabahtan akşama kadar elimde konuşuyorum+Mesaj atıyorum+oyun oynuyorum neredeyse 30 saat gidiyor :D

Aslında 1080 mah batarya ile bunları yapman imkansız amagelen her güncellemele sonunda performans ve güç tüketimi iyileştirmesi yapıldı diyor bu yalan olsa 1080 batarya ile günü zor bitirirsin 8-10 saatten bahsediyorum çünkü bir gün boyunca en fazla 12saate kadar uyanık olup telefonu kullanabilirsin.

Geri