• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Önerisi 5000 TL Limit

doncarlone41

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2011
Puanı
237
Merhaba yakın zamanda telefonumu havuzda düşürdüm su geçirdi ve yeni telefon alma ihtiyacı gördüm telefon önerilerinizi bekliyorum

Limit 5000-6000 arası 24 ay taksitle alacağım teşekkürler hiçbir şekilde takılma kasma donma sorun çıkartmasın instagram facebook youtube periscope (
Sing! Karaoke by Smule) gibi programları kullanırken kayıt yaparken teşekkürler

5000-6000 TL limit. Alacağın şeyin telefon olduğuna emin miyiz yav Subhanallahhhhhh :D

5000-6000 TL limit. Alacağın şeyin telefon olduğuna emin miyiz yav Subhanallahhhhhh :D
Taksitle alınca o fiyata geliyor valla :D

Samsung S8 Plus misal turkcell :D

okGDX7.jpg

Samsung S8'i alabilirsin gayet kullanışlı uygun telefon.İphone 7 de alabilirsin artık adroid,ios sana kalmış ona sen karar ver :D

S8 güzel telefon ama 5000 TL etmez bence. LG G6'ya bakabilirsin kasma,donma gibi bi durum yaşamazsın hemde S8'in yarı fiyatı :)

Hiç böyle miktarlar harcamaya gerek yok bence. Al iphone se canavar gibi telefon. Sıfırını 1.700-2.000 arasına bulursun.

çok fazla oyun oynamayı severim Rol yapma oyunu donma takılma yapmasın
film izlemekte isterim tarayıcıdan veya uygulamasından buna göre önerin teşekkürler

çok fazla oyun oynamayı severim Rol yapma oyunu donma takılma yapmasın
film izlemekte isterim tarayıcıdan veya uygulamasından buna göre önerin teşekkürler

yukarda verdim link ön siparişe katıl al note 8 note 5 kullanıyorum sıkıntısız note 8 inde öyle olacağı düşüncesindeyim

senin sayende 1.5 yılını deviren note5 telefonumun değerini anladım :D 5 bin ney lan o paraya canavar gibi pc toplanır. neyse note serisi alacaksan öneririm çok zevkli telefon.

iphone 7 32 gb golden rose aldım teşekkürler önerileriniz için şuanlık bir kasma sorunu yok kaç yıl güncelleme alır merak ediyorum

Son düzenleme:
İyi yapmışsın elinde kalmaz iphone ama kullanış bakımında s8 daha iyi.

S8 Plus Kullanıyorum. Almayanlara öneririm Note 8 den daha stabil çalıştığı aşikar, Batarya ömrü de daha uzun. I Phone alacaksan, S8 Plus al X alma ikisidene neredeyse aynı.

S8 Plus Kullanıyorum. Almayanlara öneririm Note 8 den daha stabil çalıştığı aşikar, Batarya ömrü de daha uzun. I Phone alacaksan, S8 Plus al X alma ikisidene neredeyse aynı.
bende lg g6 var onu değiştirip samsung s8 plus almayı düşünüyorum.Kullandığım şey sadece kamera , instagram , whatsapp geceleri yatarken işte youtube bakmak birkaç şarkı dinlemek vs onun dışında tasarımını çok beğeniyorum ama bazılarıda amoled yanığı oluşuyor diyor mesela sende herhangi bir sorun var mı ? yada takılma , donma vs yazık olmasın şimdi paraya :D [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] abi sende s8 yada s8 plus kullanıyordun sanırım eğer hala kullanıyorsan düşüncelerini paylaşır mısın?

bende lg g6 var onu değiştirip samsung s8 plus almayı düşünüyorum.Kullandığım şey sadece kamera , instagram , whatsapp geceleri yatarken işte youtube bakmak birkaç şarkı dinlemek vs onun dışında tasarımını çok beğeniyorum ama bazılarıda amoled yanığı oluşuyor diyor mesela sende herhangi bir sorun var mı ? yada takılma , donma vs yazık olmasın şimdi paraya :D @Deepblue abi sende s8 yada s8 plus kullanıyordun sanırım eğer hala kullanıyorsan düşüncelerini paylaşır mısın?

S8 Plus kullanıyorum, söylediğin sorunların hiç birisi ile karşılaşmadım. Telefondan son derece memnunum eğer alırsan mutlaka jelatin taktır ekrana. Ekranım çizildi içim gitti :(

S8 Plus kullanıyorum, söylediğin sorunların hiç birisi ile karşılaşmadım. Telefondan son derece memnunum eğer alırsan mutlaka jelatin taktır ekrana. Ekranım çizildi içim gitti :(
Sağolasın abi , valla ben gm discovery kullanırken bile jelatin taktırmıştım :D sende dikkat et , s8 plus boru mu :(

Geri