• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon önerisi lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mugur2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Casper via al kardeşim ben cok memnunum. Kim nederse desin yok casper falan filan 1 sene oldu şükür hiç sorun yok

Nexus serisinden alabilirsen kaçırma derim

----------

Casper ve general Mobile a bulaşma media tek işlemcili telefonlara o kadar para verilmez snapdragon çok daha iyi bir işlemci.
Nexuslara Android güncellemeleri çıktığı gün geliyor 4.4 Nexus 4e çıktığı gün geldi ama gmd telefonlara 5 ay sonra betası geldi Android l çıkacak ve hala stabil versiyonu yayınlanmadı. Eğer yazılım işlerinden anlarım diyorsan Nexus 5 yok ben yazilimdan anlamam güncellemeye gerek yok görsellik olsun yeter dersen g2 al

Kim ne derse desin markaya dikkat et derim. General mobile 'in ne oldugu bile belli değil alan her arkadaşımın telefonunda sorun çıkıyor. Asusla capser desen ben inanmıyorum samsung,lg,sony gibi düzgün, sorunsuz bişeyler başarabileceklerini.

Geri