• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon önerisi

-NoPasaran

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
28 Ağu 2009
Puanı
56
Arkadaşlar benim 500 ile -600 arası bütçem var ve 600 ü kesin geçmemk şartıyla android telefon almak istiyorum telefondan beklentilerim parlaklığı 0 a çekince şarjın minimum 2-3 gün dayanması -müzik dinlemek -küçük oyunlar oynamak-internette dolaşmak aklımda experia u geçiyor ama kararsızım siz ne dersiniz?

Sony xperia arkadaşımızın attığı o daha yakın geliyor bana samsung star kullanmıştım hiç memnun değildim bundada ne bileyim pek samsung yanlısı olmak istemiyorum ama o telefon çok ucuz olduğu için kötü olabileceğini düşünüyorum o yüzden tamamen markayada bir şey söyleyemiyorum öneriler için teşekürler devam ederse öneriler mutlu olurum.

Sony xperia arkadaşımızın attığı o daha yakın geliyor bana samsung star kullanmıştım hiç memnun değildim bundada ne bileyim pek samsung yanlısı olmak istemiyorum ama o telefon çok ucuz olduğu için kötü olabileceğini düşünüyorum o yüzden tamamen markayada bir şey söyleyemiyorum öneriler için teşekürler devam ederse öneriler mutlu olurum.

Arkadaşım Sony XPeria S aldı.
Çok güzel telefon , sarj ve kamera işi hele müthiş.
Fiyatı 900-1000TL arası değişiyor ama istersen bir bak :)

parlaklığı 0 a çekince 2-3 gün dayanacak android telefon olduğunu sanmıyorum ama o fiyata sıfır gibi iphone 3gs bulabilirsin

Sen gidipte samsung star gibi telefon alirsan tabi memnun kalmazsin. Samsung galaxy s2 al bakalim nasil memnun olursun:). Ben olsam 500tlye telefon almam biraz biriktiririm 1000tlye guzel bir telefon alirim keyfime bakarim. Butcem yoksa bilemiyorum sony xperia tipo samsung galaxy gio gibi telefonlara bakabilirsin.

ya ıphone 3s için sıfırına o kadar para vermek istemiyorum hem eski telefon hemde değmez gibi geliyor birde hayat felsefem olarak bir telefona max 700 lira veririm gibi geliyor çünkü kendim bir enstruman için 5-6 ayda anca biriktirip alınca bu kadar kolayca harcamak parayı içime sinmiyor şimdi alırsam beni en kötü 2-3 sene idare etmesi gerek o yüzden seçerkende dikkatli olmak istiyorum peki bir Li-on pil yerine telefonla uyumlu başka piller varmı daha uzun süre giden yoksa hep Li-on pilmidir telefonlar.

o fiyata samsung 5138i den memnun olursun onu kullanıyorum ufak tefek şeyler dışında güzel tel

Başka önerileri olan var mı arkadaşlar yavaştan seçimimi yaptım gibi ama seçenekleri değerlendirmem gerek.

Hiç bir Android telefonun istisnai durumlar hariç şarjı 2-3 gün gitmez. Normal kullanımda 1 günü çıkarsa iyidir :)

Hiç bir Android telefonun istisnai durumlar hariç şarjı 2-3 gün gitmez. Normal kullanımda 1 günü çıkarsa iyidir :)
Hadi ya okadar mı kötü ama başka çaremiz yok android almaktan çünkü diğerleri çok kötü telefonlar oluyor paralarıda o oranda ya artıyor ya düşük oluyor peki bilen var mı benim bir arkadaşımın teyzesi samsungta çalışıyordu istanbul denetlmede müdür dü şey demişti bana pil getiridi dedi sabah 11 den 7 olmuştu saat adamın pili hiç azalmamıştı %1 filan azalmıştı acaba öyle bir durum oluyor mu?

çokta sıkıntı olmuyo sarj olayı bana da çok az gelmişti ilk başlarda 1-2 gün dayanması ama alışıyosun bi saatten sonra :D

Geri