• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon önerisi

The Locoid

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2013
Puanı
1
Arkadaşlar 2 tane dokunmatik kaliteli telefon alacağım ama kendime değil. Babam ve anneme;

Annem çok sık telefon kullanmaz genelde aile ile konuşmak için eline alır telefonu;
Babam genelde işi sebebi ile çok sık telefonla konuşur. Şarjı 1 gün yetse yeter ona;

Bana ucuz telefon başına max 850-900 TL olacak 2 telefon önerebilir misiniz?

Özellikleri güzel olsun,sağlam ve kaliteli olsun
grin.gif
ben anlamam telefondan; telefonları anlayanların zevkine bırakmak istedim
icon10.gif

O kadar iyimi o telefon :)
Aldığım zaman sağlam bir şey alayım diyorum. Babamın telefonu 15 yıllık :D O kadar uzun kullanır telefonu ona göre bir şeyler önerin :D

O kadar iyimi o telefon :)
Aldığım zaman sağlam bir şey alayım diyorum. Babamın telefonu 15 yıllık :D O kadar uzun kullanır telefonu ona göre bir şeyler önerin :D
Babamda 11 yıldır 3310 kullanıyor, 1 kere bile bataryasını değiştirmedi..
Ancak yeni nesil telefonlarda o kadar fazla ömrü olmaz diye düşünüyorum.

General Mobile'yi öneriyorum çünkü gerçekten kusursuz bir telefon yapmış adamlar.
Gerek tasarımı, gerek performansı olsun dört dörtlük.

Çok fazla araştırma yaptım, inceledim. Markasından dolayı tereddütlerim vardı, ancak aldıktan sonra bekletimin çok üstünde bir performans gösterdiği için bu kadar net konuşabiliyorum.
Hızından hiç bahsetmiyorum bile aldığında görürsün çünkü, senınde bekletinin üstünde karşılayacağına eminim.
İster oyun yükle ister başka şeyler, 0 kasma.

Yani pişman olmamak istiyorsan Discovery derim.

Babamda 11 yıldır 3310 kullanıyor, 1 kere bile bataryasını değiştirmedi..
Ancak yeni nesil telefonlarda o kadar fazla ömrü olmaz diye düşünüyorum.

General Mobile'yi öneriyorum çünkü gerçekten kusursuz bir telefon yapmış adamlar.
Gerek tasarımı, gerek performansı olsun dört dörtlük.

Çok fazla araştırma yaptım, inceledim. Markasından dolayı tereddütlerim vardı, ancak aldıktan sonra bekletimin çok üstünde bir performans gösterdiği için bu kadar net konuşabiliyorum.
Hızından hiç bahsetmiyorum bile aldığında görürsün çünkü, senınde bekletinin üstünde karşılayacağına eminim.
İster oyun yükle ister başka şeyler, 0 kasma.

Yani pişman olmamak istiyorsan Discovery derim.

O kadar uzun gitsin istemiyorum. Telefon alma amacım uzun zamandır annemin ve babamın eski telefon kullanmaları :) Sürekli almak istiyorlar ama alamıyorlar. Bende hediye olarak alayım dedim.

Telefondan memnun kalsınlar yeter :)
Önerin için sağolasın kardeşim :)

O kadar uzun gitsin istemiyorum. Telefon alma amacım uzun zamandır annemin ve babamın eski telefon kullanmaları :) Sürekli almak istiyorlar ama alamıyorlar. Bende hediye olarak alayım dedim.

Telefondan memnun kalsınlar yeter :)
Önerin için sağolasın kardeşim :)
Lafı olmaz, telefon hakkında soruların olursa faceden mesaj at.

Annen için Turkcell T21(maxiplus5) yada şuan reklamlarda gezinip duran T40 ı öneririm bayanlar temiz kullanır telefonu bende t21 var memnunum gayet şarj bakımından ve ses kalitesi olarak çok iyi 5mp kamera var ama sanki fazlası gibi tek kötü yanı kamerada flash olmaması bana göre açıkcası basit bi telefon bide

Anne akıllı telefon mu istiyor? İstemiyorsa biz babamla anneme iki tane nokia x3-02 aldık 2 sene önce taş gibi telefon tabi kullanıyolar memnunlar whatsapp falan yükledim.Kendin içinde 1000+ rakamlara çıkmıcaksan kendi fiyat aralığında tartışmasız en iyi GM Discovery ama 4 GB al üstüne microSD alırsın aynı paraya gelicek 16 GB'la neden dersen 4 gb rom desteği daha fazla ve 3.parti geldi çoğu sorun çözüldü.Yalnız internetten alıcaksan fake imei olayına dikkat et.Şimdiden güle güle kullan
Not:General Mobile Discovery 4 GB kullanıcısıyım :D

gm discovery ama diyosanki ben bütçeyi artırırım 1400 liraya lg g2 f/p ezer geçer

Ben anne ve babaya discovery önermiyorum.

Androidevimde açmış olduğun konuda nedenini söyledim.

Burayada yorum yazmamın sebebi aklıma bir öneri daha gelmesi önerim şu ki ;

iphone 4 alabilirsin dokunmatik ekranın kralı onda, ios7 yüklemedikçe telefon durup dururken kasma donma yapmaz, virüs olmaz,sağlamlığı konusunda da kasası kendini kanıtlamış durumdadır.

Yalnız 4s demiyorum onlar 900tlyi aşar, ama 4 çok rahat bulabilirsin 750-800tl gibi bahsettiğin fiyatlara.

SAMSUNG I8190 GALAXY SIII MINI 750 küsür

Son anda yetiştim.

LG Optimus 4x Hd al.

Piyasada bu fiyata böyle bir telefon yok.

Şuan benim elimde ve muhteşem bir şey.

Ben aklımı kullandım.

LG Optimus 4x HD Akar.

Geri