• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Önerisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Zerooooo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Zerooooo

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Tem 2011
Puanı
1
Beyler bütçe max 1500 TL.Bu bütçe içinde en iyi telefon hangisi.Oyun oynama ve kamerası iyi olan bi telefon istiyorum.Önerilerinizi bekliyorum

zaten şuan xperia z2 note 3 yada lg g3 arasında kaldım iphone 5s ler 1800-1900 ya yoksa iphone alıcakdım da pahalı baya 5s ler 6 lar 2,2 5s ler 1800 nasıl bi kafa anlamadım :D

Temizinden ve sahibinden bir iPhone 5s bulabilirsin 1.500TL ye

2. el telefon almak istemem bizimkilerde istemiyor iphone 5s almak niyetindeyim bizimkilerde al diyo ama pahalı bence 1500 felan olsa 0 ı alıcam direk bakalım

o fiyata sony xperia z3 compact alabilirsin ama distürbitör garantili olarak.

Son düzenleme:
Asus Zenfone 2 tavsiye ederim.Henüz Türkiyeye gelmedi (gelmesi yakındır.) ama zenfone 6'dan kalitesini biliyorum.

İphone al ios iyidir lg g3 hiç bakma lg den iyi bi kazzık yedim ben g3 ile.

iPhone almanı önermem.Kendine hastır ama kısıtlıdır.Sıkılırsın bir süre sonra.

Sana tavsiyem LG 'lere göz atman.Çok uygun fiyata çok iyi özelliklere sahip telefon alabilirsin.

Geri