• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon önerisi?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Eubank
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Eubank

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Tem 2017
Puanı
0
merhaba
telefon alacağım fakat bilgisayardan anladığım kadar bu aletlerden anlamıyorum. marka takıntım var her an gidip samsung galaxy s8 plus alabilirim ama o parayı vermek bence mantıksız. şuan iki telefon gözüme çarptı

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_p9-32-gb-gümüş-rengi-akıllı-telefon-1165323.html

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_p9-32-gb-titanyum-gri-akıllı-telefon-1165324.html

aralarındaki farkı kestiremedim fiyat konusunda fikrim yok pahalımı değer mi? sizin önerebileceğiniz telefonlar var mı?

Hiç o kadar para harcamıyorsun gidiyorsun Migros'a Samsung C7 alıyorsun keyfine bakıyorsun. :D

Aslında bana 100 liralık nokia bile yeter. haberleşmek için alacağım sadece. çevreme rezil olmamak için almak zorundayım. bütçemde sıkıntı yok ama bir telefona 4bin lira vermek mantıksız geliyor bana. zamanım çok dar iki güne telefon almam gerekiyor. kafamda birşeyler şekillenmişti şimdi hepten karıştı kafam.

Aslında bana 100 liralık nokia bile yeter. haberleşmek için alacağım sadece. çevreme rezil olmamak için almak zorundayım. bütçemde sıkıntı yok ama bir telefona 4bin lira vermek mantıksız geliyor bana. zamanım çok dar iki güne telefon almam gerekiyor. kafamda birşeyler şekillenmişti şimdi hepten karıştı kafam.
Hocam durum buysa bence hiç öyle bir şey yapma 3-4 bini verme telefona bende 3000 TL vardı senin gibi düşünüyordum sonradan fiyat performans telefonu aldım mutluyum üstüne artan parayada tatil yaptım benden sana tavsiye 4 bini telefona bayılma önemli olan senin kullanman çevrenin demesi değil tekrar iyi düşün.

İphone 5s veya iphone 6 tavsiye edebilirim , iphone 6s plus , 6 plus bunun gibi telefonlar alırsın yamulma olagınıgı cok yüksek mesela ben eğilirken benim iphone 6s plus yamulmuştu :)) hic tavsiye etmiyorum yani yada s7 edge :)

İyi forumlar :)

Çakmasını mı ? .

Garanti sıkıntı değil bir şekilde ithalatcı garantisi ile hallederim diyorsan Xioami ye göz at.

Çakma değil,4 bin lirayı gözden çıkarmış bende genel olarak söyledim 1.500 TL gözden çıkardıysan diye.
Telefon alacak olan ben değilim,sadece yorum yazdım :)

Son düzenleme:
İphone 5s veya iphone 6 tavsiye edebilirim , iphone 6s plus , 6 plus bunun gibi telefonlar alırsın yamulma olagınıgı cok yüksek mesela ben eğilirken benim iphone 6s plus yamulmuştu :)) hic tavsiye etmiyorum yani yada s7 edge :)

İyi forumlar :)

Her ikisini de tavsiye etmiyorum. Bu 2 telefonun ömrü en fazla 1.5 sene daha sürer. Sonra Apple bu iki cihazı da öldürecek. Güncellemeler ile birlikte zaten iyice yavaşlamış durumda. En düşük iPhone 6S alınır şu an için.

Biraz uçuk bir tavsiye vereceğim ;
Öncelikle schengen vizesi alıyorsun ve 200-250 tl arasında olan Varşova uçak bileti alıp gidiyorsun
1 hafta takılıyorsun Varşova gecelerinde ardından dönmeden 1-2 önce S8+ alıp geliyorsun fiyatı ortalam 3000 tl civarı uçak bileti vize masrafları falan toplamda 4000 lira ya gelmiş oluyor :D
Hem tatil hem telefon almış oluyorsun bu siteden fiyat konusunda fikrin olur ama sokağa çıkıp bakınırsan daha uyguna bile alabilirsin mesala ben tertermiz S7 Edge aldım bana 1500 tl ye gelmişti hadi kolay gelsin :D

Her ikisini de tavsiye etmiyorum. Bu 2 telefonun ömrü en fazla 1.5 sene daha sürer. Sonra Apple bu iki cihazı da öldürecek. Güncellemeler ile birlikte zaten iyice yavaşlamış durumda. En düşük iPhone 6S alınır şu an için.

6 ve 6S arasında fark yok 6S alcagına 7Plus alsın daha mantıklı ??????

Huaweii iyi bir telefon üreticisidir. p9 cihazlarını da kullandım performans olarak da kamera olarakda istenileni veriyor. Yani bu cihazı alırsan pişman olmazsın. Ancak ben derim ki Xiaomi Mi Mix adlı cihaza bir bak istersen. iPhone servis ve kalite bakımından her zaman bir adım öndedir diğer markalara göre, buna göre zaten fiyatlarıda biraz pahalı. Ama hepimizinde bildiği gibi gelen güncellemeler ile telefonların ömrünü insan bir sorguluyor tabi ki, bu sebeple ben her zaman android ve miui arayüz kullanan sistemlerden yanayım.

Geri