• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon seçiminde kararsızım

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Samsung Galaxy S2 LTE telefonum vardı ekranı gitti 250 - 300 TL masraf çıktı zaten parçası türkiyede zor bulunuyor bende dedim yeni telefonmu alsam ne yapsam kararsız kaldım önerebileceğiniz telefon varmı 500 - 700 lira civarında
NOT: kamera iyi olsun
takılma problemi pek olmasın

MEVCUT TELEFON 250 - 300 TL MASRAFI OLAN TELEFON :

Son düzenleme:
discovery 2 Tavsiye ederim en azından kullandığım için memnunum :)

kullandığınız telefonların + ve - yönlerini söylerseniz bide :)

----------

Zenfoneların kapları felan bulunmuyormuş duyduguma göre jelatin felan ?

O fiyata alabileceğin en iyi telefon asus zenfone 6
kılıf felanda dert etme bulunur.

Asus Zenfone 5 düşünebilirsin , 6 Çok büyük dersen Zenfone 6 "6" inç Zenfone 5 "5" inç ama iyi telefonlardır Daha 2 gün önce sınıf arkadaşım aldı ben kendimde baktım sorunu filan varmı diye hiç bir sorunu yok.

Edit: Kılıfı dert etme telefondan çok kılıfı var bazı telefoncular telefonu satmıyor kılfını satıyor. :D Ayrıca yakında Lolipop(Android 5.0) gelicek diyolar.

Son düzenleme:
Hoşuma gitti açıkçası zenfone 6 parçası çok bulunuyormu bunun sanırsam çoğu kişide yok :)

Düşünmeden git al düşünürsen hiçbişe alamazsın
parça derkende ekran vs mi kastediyosun ?

Geri