• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Tavsiyeleriniz[Ciddi Alıcıyım] 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SprouT
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

SprouT

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2011
Puanı
92
Arkadaslar önceki konumda memlekete gitmeden önce acmıstım ve oraya gitmeden alıcam demistim fiyat aralığı 0-1000 demistim simdi ben arastırma yaptım ve sizden tavsiyeleri tekrar bekliyorum öncelikli olarak fiyat 0-2000 oldu (köyde tarla torpak biseyler gecti elime :D ) ondan sonra kendi baktıgım telefonlardan HTC Serisi-Sony Xperia Serisine göz gezdirdim Samsungtan suan daha iyi oldugunu duydum ne kadar doğrudur bilemem ve bu 2 firma arasında yoğunlasmaya karar verdim sizin düsünceleriniz nedir ?

Samsung kullaniyorum ve memnun değilim sony xperia z ultra alacağım 1.800 tl biraz büyük 6.4 inç telefon ama gozat istersen

Bende alacağım şimdi "discovery elite" özelliklerine bak bence

OneM8 veya XperiaZ al. Bence G3 alman daha iyi olur.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HTC One baktım suan 1.799 fiyatı cazip gelmedi acıkcası daha düşük bekliyordum xperia seriside hosuma gidiyor kararsız kaldım :/

5s alıcam bende ama kimse önermiyor 8 aydır telefon alıcam bende :D

Xperia Z Ultra bak 6.4 inç ama gerçekten harika telefon ben ondan alacağım herkese tavsiye ediyorum.

Xperia Z Ultra bak 6.4 inç ama gerçekten harika telefon ben ondan alacağım herkese tavsiye ediyorum.

Hacım telefon güzelde 2099 net fiyatı kim bilir eskişehir merkezde ne kadar :D

----------

Bende alacağım şimdi "discovery elite" özelliklerine bak bence

Yok kardeşim o telefona ısınamadım bi türlü :D

----------

OneM8 veya XperiaZ al. Bence G3 alman daha iyi olur.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kanka OneM8 beni aşar 2000'den fazla o veremem o kadar 2000 bile zor veriyorum icim gidiyo alıcam 6-7 sene gitsin bana :D

Edit HTC One Mini hakkında düşüncesi olan varmı ?

Isınamadığın telefonu ciddi ciddi düşün derim. Sony xperianın su geçirmek özellikleri ilgi çeksede duşta wifiyemi giricen arkadaş boşver.

Elite şuan piyasada parasının hakkını en baba veren telefon. Param olsa gözüm kapalı alacağım.

Samsung zaten allaha emanet Galaxy Ace Var Çöpe atıp 3310 kullansam bir kere pişmanlık duygusu taşımam. Samsung Beceremiyor

Isınamadığın telefonu ciddi ciddi düşün derim. Sony xperianın su geçirmek özellikleri ilgi çeksede duşta wifiyemi giricen arkadaş boşver.

Elite şuan piyasada parasının hakkını en baba veren telefon. Param olsa gözüm kapalı alacağım.

Samsung zaten allaha emanet Galaxy Ace Var Çöpe atıp 3310 kullansam bir kere pişmanlık duygusu taşımam. Samsung Beceremiyor

Samsung konusunda hak veriyorum ama bende yıllardır takoz telefon kullanıyorum biraz modaya uyayım artık dedim ondan almaya karar verdim suan htc kafama yatmıstı ama xperia'yada içim gidiyo :D

Geri