• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon tavsiyesi

IntocabLe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Kas 2009
Puanı
11
arkadaşlar 2 adet telefon alıcam birine karar verdim ya iphone 4 yada 4s almayı düşünüyorum fakat diğer telefona karar veremedim 800 900 lira arası hızlı kasmayan bi telefon önerirmisiniz rica etsem ??

xperia p kullanıyorum şarj dışında bir sıkıntısını görmedim ekran kalitesi gayet iyi zaten sony kamerası iyi çekim yapıyor resimler net çıkıyor ve arkadaş çevresindede çok kullanılmayan bir telefon olduğundan herkes aa bi bakayım falan diyor ilgi çekici bir telefon :)

teşekkürler arkadaşlar az sonra gidip söylediğiniz telefonları inceleyeceğim başka fikri olan söyleyebilir.

S3 mini de tavsiye ederim gayet hızlı boyut olarak tam kullanılabilir boyutta ideal bir telefon.

Geri