• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Telefon Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan mugur2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mugur2

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Tem 2009
Puanı
24
Merhaba arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum maksimum bütçem 2500 tl civarı bu fiyatlarda veya birazcık üzerinde önerdiğiniz bir telefon var mı?

Son düzenleme:
Telefondan beklentin nedir tam olarak ne için kullanacaksın?

Oyun mu, iş mi, sadece arama ve sms için mi? Boyutu, tasarımı, bataryası vb. önemli konularda beklentilerin nedir?

Hiç bir detay vermeden doğru öneri yapılması mümkün değil, yapılsa bile sallama öneri olur.

Merhaba arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum maksimum bütçem 1600 tl civarı bu fiyatlarda veya birazcık üzerinde önerdiğiniz bir telefon var mı?

Üstüne biraz daha para koyup iPhone-6s al, he diyorsan bu kadar son iPhone-5s al dostum.

Telefondan beklentin nedir tam olarak ne için kullanacaksın?

Oyun mu, iş mi, sadece arama ve sms için mi? Boyutu, tasarımı, bataryası vb. önemli konularda beklentilerin nedir?

Hiç bir detay vermeden doğru öneri yapılması mümkün değil, yapılsa bile sallama öneri olur.

Evet haklısın Ümit Abi foruma kayıt olduğum tarihten beri telefon almadan önce ilk olarak burada konu açar performans/fiyat olarak önerileri alırım ve değerlendiririm, alışkanlık olmuş hiçbir şey yazmadan tavsiye istemişim :)

Telefonda çok nadiren oyun oynarım, pil süresinin ortalama bir değer olması yeterli, kullanacağım özellikleri ise genel olarak sosyal medya uygulamaları ve internet :)

- - - Güncellendi - - -

Üstüne biraz daha para koyup iPhone-6s al, he diyorsan bu kadar son iPhone-5s al dostum.

Şuan telefon için ayırdığım bütçeyi arttırdım. Android işletim sistemini daha rahat kitap ulaşımı olduğu için tercih ediyordum fakat son yıllarda bu alışkanlığımıdam yitirdim iPhone-6s doğru tercih olabilir, önerin için çok teşekkürler :)

Geri